Top vision

Dr. Michaela Karsten

Paměťová expertka a držitelka světového rekordu v paměťových schopnostech

Vystudovala jsem obor všeobecného lékařství na LFUK. Dále pak mentální coaching na univerzitě v Düsseldorfu a německý jazyk na Goethe institutu v Mnichově. V zahraničí jsem se vedle studia věnovala mnoho let paměťovému sportu, který je zaměřen na trénink a rozvoj paměťových schopností. V ČR jsem jedinou osobou, která se v tomto sportu dostala až na světová mistrovství a zde dosáhla nejvyšších ocenění (trojnásobná světová mistryně v paměťových schopnostech, držitelka světového rekordu v jedné z paměťových disciplín, jsem zapsána v Guinessově knize rekordů a obdržela jsem nejvyšší ocenění - titul Grand Master). 
Více jak 20 let se věnuji lidské paměti i profesně. Své know-how předávám formou přednášek, seminářů či individuálních tréninků především lidem z oblasti byznysu. Spolupracuji s velkými korporacemi jak v ČR, tak i v Německu. Také spolupracuji z řadou německých prestižních univerzit. Jsem autorkou knihy Úspěšná paměť a mnoha článků o paměti. Z českých mediálních výstupů mohu uvést například Hyde Park, Český rozhlas, Sama doma, Cosmopolitan, Marianne, Hospodářské noviny, Reflex. Vše, co školím a trénuji, je podložené neurovědeckými studiemi a fakty. 
Jsem profesionálním členem GSA - klubu německých speakerů a DVPJ (spolku německých žurnalistů).  Podílela jsem se na založení evropského spolku MemoryXL (zaměřeného na rozvoj kognitivních a paměťových schopností) a servisní klubové organizace na pomoc dětem a mladým lidem KIWANIS. Z jazykových znalostí mohu nabídnout němčinu nebo angličtinu. 
 

Kurzy lektora

New

Cesta k výborné paměti

Dosáhněte maximálního paměťového výkonu

Pro pokročilé
4 990 Kč bez DPHZobrazit
New
KarstenHodnocení: 1,09

Geniální učení

Jak se učí světové paměťové špičky?

Pro všechny
4 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,03 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Velice příjemná paní lektorka. Skvělé místo.

Patrik Koběrský, AWL-Techniek CZ s.r.o.
Geniální učení

Líbil se mi přístup a nadšení lektora. Praktické využití.

"Jitka Fialová, Dr.Max BDC, s.r.o. "
Geniální učení

Velice příjemný a lidský přístup při předání vysoce kvalitních znalostí.

Andrea Sýbová, Penax - Petr Sýba s.r.o.
Trénink brilantní paměti s Dr. Michaelou Karsten

Michaela Karsten je skvělá lektorka a odborník. Její seminář je nejen velmi přínosný, ale i velmi příjemný a zábavný. Informace předává srozumitelně a s nadšením.

Štěpánka Bartoňová, E.ON Česká republika, s.r.o.
Trénink brilantní paměti s Dr. Michaelou Karsten

Michaela Karsten je skvělá. Takže určitě půjdu na pokračování Trénink brilantní paměti s Michaelou Karsten II.

Hana Matějovská, SAP ČR, spol. s r.o.
Trénink brilantní paměti s Dr. Michaelou Karsten

Video lektora

Michaela Karsten - Mistryně světa v paměťových schopnostech

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru