Top vision

Jindřich Jíra

poradce a konzultant v oblasti digitálního marketingu

Jsem zakladatelem Lead Magnetu, který pomáhá firmám s digitálním marketingem, zejména v oblasti generování leadů, zvyšování konverzí a prodejů, nurturingu a budování značky.
V oblasti obchodu a marketingu se pohybuji více než 12 let. Vystudoval jsem marketingovou specializaci na Vysoké škole ekonomie a managementu. Vedl jsem produktové a marketingové aktivity společnosti MusicJet, řídil jsem marketingové oddělení společnosti Netmail zahrnující koordinaci marketingu v celém regionu CEE a jako člen managementu největší české digitální agentury Acomware jsem měl na starosti marketing a business development.
Dlouhodobě se specializuji na digitální marketing, B2B leady, jejich generování, správu a nurturing a účinné propojení obchodu a marketingu.
Jsem příznivcem praktického a efektivního marketingu, který je řízený daty. Mám rád agilní přístup, jak ve strategii a plánování, tak v exekutivě.

Kurzy lektora

B2B marketingová strategie

Jak dělat B2B marketing účelně a účinně

Pro všechny
5 990 Kč bez DPHZobrazit
New

Jak na efektivní digitální marketing

Efektivní marketing nemusí být drahý

Pro všechny
4 990 Kč bez DPHZobrazit
Marketingová strategieHodnocení: 1,63

Jak sestavit marketingový a business plán

Proměňte své taktiky ve smysluplnou strategii

Pro pokročilé
5 990 Kč bez DPHZobrazit
Marketingová strategieHodnocení: 1,25

Základy marketingu prakticky

Nastartujte svou kariéru v marketingu

Pro všechny
9 990 Kč bez DPHZobrazit

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru