Top vision

czen

Ing. Jaromír Šponar

CRM Business Development Consultant - freelancer, Logic point s.r.o.

Vystudoval hospodářskou informatiku na Katedře kybernetiky a uměléiInteligence Technické Univerzity v Košicích. Během studia pracoval pro amerického telekomunikačního giganta AT&T EMEA, kde se vypracoval na pozici Associate Data Quality Manager se zodpovědností za sledování a dodržování standardů společnosti AT&T v oblasti datové kvality CRM. Od roku 2011 se jako certifikovaný trenér Microsoftu věnoval konzultacím pro společnosti v oblasti implementací a využití produktů MS Office a CRM. V roce 2014 začal spolupracovat jako nezávislý konzultant se společností Logic point v Praze. Pracoval an různých projektech v oblastech implementace koncernem schváleného CRM řešení pro značky Volkswage, ŠKODA, Audi a SEAT pro malé a středně velké trhy jako Slovensko, Irsko a Alžírsko. V rámci zákaznických konzultací se věnuje optimalizaci prodejních a marketingových procesů u zákazníků společnosti u nás i v zahraničí.

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru