Top vision

czen

Mgr. Jaromír Mazák

odborník na práci s daty, analytik a sociolog

Data jsou pro mě vášní! Věnuji se výzkumům jak komerčním, tak i státním a akademickým. Vím, že správná interpretace datových analýz umožňuje hlubší vhled do problémů a oporu pro rozhodování. Stejně tak vím, že chybná práce s daty může vést k nesmyslným závěrům a spíše nás svést z cesty, než aby nám pomohla dosáhnout cíle. Sám se v oblasti práce s daty dále vzdělávám u nás i v zahraničí. Datová gramotnost dnes rozhodně ještě není samozřejmostí, ale kdo si ji neosvojí, v dnešním světě přeplněném množstvím informací neobstojí. Absolvoval jsem studium na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, kde se dnes věnuji výzkumu a přednáším. Studoval jsem také na univerzitě v Jeně a na stáži jsem působil na Univerzitě v Oslo a v Oxfordu. Mimo jiné jsem spolupracoval na datových projektech se společností IBM a Českou televizí.

Kurzy lektora

New

Rozumět datům

Rozhodujte se, nastavujte priority a zaměřujte marketing podle faktů a dat

Pro začátečníky
6 990 Kč bez DPHZobrazit

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru