Top vision

czen

Mgr. Jana Megelová

HR konzultantka, lektorka a koučka

Ve své praxi se zaměřuji především na poradenství v oblasti strategického řízení HR, talent managementu, vzdělávání a rozvoje zaměstnanců. Jsem také lektorkou řady kurzů z oblasti personálního řízení, vedení týmů, vedení projektů, řízení změny a jiných dovednostních tréninků. Baví mě hledat v lidech potenciál, rozvíjet je a vidět je růst. Ráda vymýšlím konkrétní rozvojové programy šité na míru stejně jako ráda hledám řešení pro konkrétní situaci nebo výzvu. Mám dlouholeté pracovní zkušenosti z práce pro nadnárodní korporace, jako je GE nebo Coca-Cola, a to jak z pozic manažerky vzdělávání a rozvoje, talent manažerky i personální ředitelky. Za svou největší zkušenost považuji účast na rozjezdu Talent CoE v Coca-Cole, kde jsem coby regionální talent manažerka se zodpovědností za několik zemí střední Evropy získala unikátní know-how v oblasti řízení a rozvoje talentů, jakož i neocenitelnou zkušenost s prací s top managementem v multikulturálním prostředí.
Absolvovala jsem Masarykovu univerzitu v Brně, obor matematika a angličtina, dále pak postgraduální studium HR managementu (CIPD) v UK a výcvik systemického koučování v Systemickém institutu Praha.

Hodnocení lektora

1,14 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru