Top vision

czen

Jan Zvěřina

Zakladatel společnosti Green0meter, inovátor a lektor

Jak jste se ke vzdělávání dostal? 
Ke vzdělávání jsem se dostal tak trochu náhodou. Udržitelnost je přeci jen nové téma, a tak mě začali klienti oslovovat s žádostí o krátké školení, případně jsem přednášel na několika vysokých školách v ČR, a proto jsme se rozhodli školení nabízet i širší veřejnosti.

Kde jste načerpal nejvíce zkušeností?
Zkušenosti jsem čerpal jako konzultant a následně jako spoluzakladatel společnosti Green0meter, která se již od roku 2021 zaměřuje na udržitelnost.

Jaký je Váš přístup k tréninkům a školením?
Snažím se obsáhnout co nejširší škálu problémů v dané tematice a nabídnout účastníkům širokou paletu externích zdrojů tak, aby si mohli sami dohledat informace, o kterých se během školení bavíme. Typicky po školení nasdílím více než 10 odkazů na externí zdroje a účastníci si tak odnesou nejen dobrý pocit ze školení, ale i zdroje, aby mohli sami následně vše aplikovat v praxi bez závislosti na externích poradcích.

Jakými projekty byste se chtěla pochlubit? 
Zajímavých projektů je celá řada a těžko vybrat jeden či dva konkrétní. Největší radost ale mám z projektů pro malé české exportně zaměřené společnosti, kterým se daří uspět v mezinárodní konkurenci.

Jakým tématům rozvoje se věnujete? 
Věnuji se udržitelnosti v celé její šíři – od uhlíkové stopy přes ESG strategii až po zelené dluhopisy.

 

Kurzy lektora

New

Uhlíková stopa

Výpočet uhlíkové stopy společnosti a její aplikace v praxi

19. 6. 2024 Praha 1
9 990 Kč bez DPHZobrazit

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru
nahoru