Top vision

czen

Ing. Jan Žižka

poradce managementu a konzultant v oblastech firemní strategie, HR a financí

"Mám 25letou praxi z vrcholových pozic v ČR i zahraničí. Začínal jsem jako daňový odborník a vedoucí informační soustavy ve společnosti Balírny obchodu Praha. Od roku 1989 do 2008 jsem působil jako finanční ředitel postupně ve společnostech BASK, Mondi Štětí, RPG a Myllykoski Sales GmbH. Následně jsem ve společnosti Tesco Stores ČR na pozici ředitele zodpovídal za finanční plánování a analýzu. Od roku 2010 do roku 2015 jsem pracoval jako generální ředitel v Mondi Štětí. Během své kariéry jsem se věnoval vzdělávání zaměstnanců. Ve společnosti Myllykoski Sales GmbH jsem vedl kurzy finančního řízení, v Mondi Štětí jsem se soustředil na leadership. Se společností top vision spolupracuji od roku 2009. Podílím se na vedení odborných seminářů a vystupuji na konferencích. Za výsledky své práce jsem získal několik ocenění, např. v roce 2012 cenu za 3. místo v soutěži Manažer roku všech odvětví České republiky. Jsem členem Vědecké rady Podnikohospodářské fakulty na VŠE, kde dokončuji doktorské studium. Vedle akademického studia jsem absolvoval kurzy Strategic Finance (IMD International, Lausanne), International Finance Forum for Pulp & Paper Industry (Londýn), Leadership Programme (Londýn), Personal Influence & Impact a Financial Analysis (MCE, Brusel)."

Hodnocení lektora

1,06 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Prostě umí..

Igor Zahrádka, B:TECH, a.s.
Profesionální Risk Management

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru