Top vision

czen

Jan Weisser

Působím jako tiskový mluvčí České tiskové kanceláře. Připravuji a realizuji komunikační plán, uzavírám partnerství a vyhodnocuji sponzorování akcí, také propaguji nové produkty a buduji vztah s veřejností. V začátcích své kariéry jsem se zaměřoval na obchod, který jsem vždy bral jako naslouchání potřebám klienta a hledání těch nejlepších řešení pro něj. Ve společnosti Vobrazec, kterou jsem založil a kde působím jako CEO, tvořím zpravodajské souhrny a i zde se zaměřuji na navazování důležitých partnerství. Účastníky svých komunikačních seminářů učím, jak najít téma, které bude pro posluchače zajímavé, jak posluchače vůbec poznat a v neposlední řadě jim také pomáhám s tím, aby našli komunikační polohu, která jim bude sedět. Nejde o to, abych vám nadiktoval, co máte říkat, ale abych vás naučil, jak úspěšně komunikovat všechno, co si budete přát říct.

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru