Top vision

czen

Bc. Ilona Bartovská

konzultantka v pracovněprávních oblastech a řízení lidských zdrojů

Jako lektor a konzultant se specializuji na problematiku řízení lidských zdrojů ve výrobních společnostech. V této oblasti mám čtrnáctiletou praxi, pracovala jsem jako HR manažer pro německo-americkou elektroprůmyslovou firmu a japonskou výrobní společnost v oblasti automobilového průmyslu. Působila jsem jako mentor pro pozici specialista náboru a jako lektor pro odborné zkoušky pro pozice personalista, specialista náboru a specialista mezd a odměňování. V současné době působím jako tutor v programu MBA a jako externí lektor spolupracuji se vzdělávacími agenturami. Jsem autirozovanou osobou dle MPSV pro ověřování odborné způsobilosti profesních kvalifikací. Absolvovala jsem specializované distanční studium oboru Personální řízení a kurz Pracovní právo pro personalisty na Univerzitě Karlově v Praze a dále kurz Mediace na Pražské vysoké škole psychosociálních studií s.r.o. Získala jsem ocenění Tutorka roku 2015 na LIGs university v programu MBA Řízení lidských zdrojů. Vedu pracovně právní poradnu pro Český rozhlas Plzeň. Publikuji odborné články v časopisech Praktická personalistika a Moderní řízení. Věnuji se studiu judikátů z oblasti pracovního práva. Základem mých seminářů jsou příklady z mé profesní praxe a best practices z dalších zdrojů; mým cílem je předávat zkušenosti a znalosti s ohledem na jejich okamžité využití v praxi.

Hodnocení lektora

1,29 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Velice mě potěšil osobní přístup paní Bartovské, která byla velice zkušená a ochotná podělit se o své znalosti a zároveň mi poskytla mnoho materiálů ze své vlastní praxe.

Kateřina Šítalová, Groz-Beckert Czech s.r.o.
Řízení lidských zdrojů ve výrobních firmách

Lektorka přizpůsobila kurz našim požadavkům, dotazům. Perfektně ovládala znalost problematiky.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Agenturní zaměstnávání od A do Z

Lektorka uměla zodpovědět všechny naše dotazy.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Agenturní zaměstnávání od A do Z

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Články lektora

Specifika řízení lidských zdrojů ve výrobních firmách
Specifika řízení lidských zdrojů ve výrobních firmách

Jste zodpovědní za personální řízení ve výrobní firmě? Pak jistě uvítáte náš nový kurz, který řeší zcela konkrétně právě tuto specifickou oblast. Co vás čeká, prozradí lektorka Ilona Bartovská.

Home office - benefit pro zaměstnance, starosti pro zaměstnavatele
Home office - benefit pro zaměstnance, starosti pro zaměstnavatele

Home office? Jak je to se zaváděním tohoto systému do vaší společnosti a pro které pracovní pozice je vlastně vhodný? To vše a mnoho dalšího odhalí naše lektorka Ilona Bartovská. 

Agenturní zaměstnanci - výhoda nebo nevýhoda pro firmu?
Agenturní zaměstnanci - výhoda nebo nevýhoda pro firmu?

Jak je to s agenturními zaměstnanci? Jsou pro firmu opravdu přínosem, nebo spíše nevhodným a nepotřebným doplňkem? O tom píše specialistka na řízení lidských zdrojů, lektorka top vision Ilona Bartovská.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru