Top vision

czen

Barbora Johanna Hrdinová

Celoživotně obchodnice, nyní navíc koučka a lektorka

Rozvoji a řízení lidí se věnuji více než 25 let. Nejraději školím řízení změn v čase, řešení konfliktů, komunikaci, autenticitu osobnosti, vztahové hranice, mindfullness, práci s emocemi, metaforou a tělem, to vše zážitkově. Propojuji letité zkušenosti z obchodu, vedení lidí, se svými masérskými zkušenostmi a inspiruji se také sportem. Vztah k přírodě je pro mne jedním z úhelných kamenů harmonizace lidských vztahů k sobě i druhým. Publikuji články na www.nemysli.cz , Profi HR a LinkedIn. Absolvovala jsem mj. roční výcvik Koučink jako umění (u Magdaleny Vokáčové) a Mediace (u JUDr. Radky Medkové). Při koučinku integruji umělecké techniky s těmi pohybovými. Vycházím z C. G. Junga, V. Frankla, J. Campbella, E. Berneho a dalších. Důležitý je pro mě koncept všímavého koučinku, transakční mediace a nenásilné komunikace. Jsem členkou mezinárodní asociace EMCC a absolvuji pravidelné supervize. V současnosti řídím výrobní podnik zaměřený na inovace ve větrání NZEB budov.

Kurzy lektora

AsertivitaHodnocení: 1,31

Asertivní desatero v praxi

Trénink zvládání obtížných situací

Pro všechny
4 990 Kč bez DPHZobrazit
Zvládání stresuHodnocení: 1,49

Stress & Life Management

Jen 6 kroků vás dělí od výkonu a zdraví

Pro všechny
6 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Líbil se mi přístup a chování lektorky

Antonín Dvořák, Faurecia Plzeň, s.r.o.
Asertivní desatero v praxi

V malém počtu osob se dobře pracovalo. Nasmály jsme se.

Andrea Fryčková, ČEZ Distribuce, a. s.
Asertivní desatero v praxi

Nejvíce se mi líbilo, že jsme pomoci obrázků, karet atd. uvědomili, co je důležité a naučili se techniku meditace. Je důležité si uvědomit vlastní potřeby a vymezit si hranice při komunikaci.

Alice Ondřejová, Československá obchodní banka, a. s.
Stress & Life Management

Skvělá odborná průprava školitelky Barbory, která odborné posudky konkretizovala na reálných životních situacích. Odnáším si užitečné nástroje, které se pokusím využívat v praxi.

Adam Lochman, AmRest s.r.o.
Stress & Life Management

Líbila se mi pružnost lektora.

Jaroslav Vondra, SCG Czech Design Center, s.r.o.
Stress & Life Management

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru