Top vision

Barbora Johanna Hrdinová

Obchod, řízení lidí, koučování

Rozvoji a řízení lidí se věnuji více než 25 let. Nejraději školím řízení změn v čase, řešení konfliktů, komunikaci, autenticitu osobnosti, vztahové hranice, mindfullness, práci s emocemi, metaforou a tělem, to vše zážitkově. Propojuji letité zkušenosti z obchodu, vedení lidí, se svými masérskými zkušenostmi a inspiruji se také sportem. Vztah k přírodě je pro mne jedním z úhelných kamenů harmonizace lidských vztahů k sobě i druhým. Publikuji články na www.nemysli.cz , Profi HR a LinkedIn. Absolvovala jsem mj. roční výcvik Koučink jako umění (u Magdaleny Vokáčové) a Mediace (u JUDr. Radky Medkové). Při koučinku integruji umělecké techniky s těmi pohybovými. Vycházím z C. G. Junga, V. Frankla, J. Campbella, E. Berneho a dalších. Důležitý je pro mě koncept všímavého koučinku, transakční mediace a nenásilné komunikace. Jsem členkou mezinárodní asociace EMCC a absolvuji pravidelné supervize. V současnosti řídím výrobní podnik zaměřený na inovace ve větrání NZEB budov.

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Líbil se mi přístup a chování lektorky

Antonín Dvořák, Faurecia Plzeň, s.r.o.
Asertivitou proti stresu

V malém počtu osob se dobře pracovalo. Nasmály jsme se.

Andrea Fryčková, ČEZ Distribuce, a. s.
Asertivitou proti stresu

Nejvíce se mi líbilo, že jsme pomoci obrázků, karet atd. uvědomili, co je důležité a naučili se techniku meditace. Je důležité si uvědomit vlastní potřeby a vymezit si hranice při komunikaci.

Alice Ondřejová, Československá obchodní banka, a. s.
Stress & Life Management

Skvělá odborná průprava školitelky Barbory, která odborné posudky konkretizovala na reálných životních situacích. Odnáším si užitečné nástroje, které se pokusím využívat v praxi.

Adam Lochman, AmRest s.r.o.
Stress & Life Management

Líbila se mi pružnost lektora.

Jaroslav Vondra, SCG Czech Design Center, s.r.o.
Stress & Life Management

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru