Top vision

czen

Michael Hanzelka

poradce pro oblast ekonomiky, financí a vzdělávání

Naučte se o svých každodenních činnostech přemýšlet z hlediska finančních toků. Budete tak schopni identifikovat, co z podniku každý den odtéká a co do něj přitéká. Jen tak se můžete významně podílet na finančním řízení vašeho podniku.
V průběhu své dosavadní profesní dráhy jsem působil v operativě na pozici Chief Operations Officer (COO) v řadě firem. Rozumím podnikovým financím, ekonomii, řízení podniků, administrativním procesům, IT řešením a compliance. Absolvoval jsem fakultu elektrotechniky a komunikačních technologií a podnikatelskou fakultu VUT v Brně, kde také přednáším. Mám doktoráty z ekonomie, řízení podniku a teoretické elektrotechniky. Získal jsem titul MBA na Nottingham Trent University. Jako certifikovaný lektor a pedagog od roku 2010 školím finanční řízení a finanční a marketingový controlling.

Kurzy lektora

Pro začátečníky
6 990 Kč bez DPHZobrazit
Pro začátečníky
6 990 Kč bez DPHZobrazit
New

Firemní strategie z hlediska financí

Finanční analýza podniku od A do Z

Pro začátečníky
6 990 Kč bez DPHZobrazit

Video lektora

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru