Top vision

czen

Ing. Hana Stalmachová

lektor, L´ORÉAL Česká republika s.r.o.

Absolvovala jsem studium na VŠE. Dráhu personalistky jsem zahájila jako konzultantka v personální agentuře. Následně jsem pracovala ve společnosti Siemens, kam jsem nastoupila na pozici HR Business Partner. Později jsem povýšila na post manažerky oddělení Business Partneringu. Od roku 2010 působím ve společnosti T-Mobile, kde zodpovídám za oblast rozvoje a vzdělávání. Těší mne, že mohu posluchačům kurzů předávat své zkušenosti a pomáhat jim tak v jejich profesním rozvoji.

Hodnocení lektora

1,11 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Články lektora

Jak nakreslit myšlenku
Jak nakreslit myšlenku

Představte si, že se spojují dvě velké firmy, každá leží na jedné straně řeky. Management si nechá nastoupit zaměstnance obou firem a předstoupí před ně s úžasnou prezentací o desítkách slidů. Po prvních pěti minutách už nikdo neposlouchá. A co to udělat jinak? Na integraci přece budou pracovat společně lidé z obou firem, musí si jít obrazně řečeno naproti. Musí vzniknout nová společná strategie, která bude něčím jako spojovacím mostem mezi firmami, zeměmi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru