Top vision

czen

Ing. Hana Hovorková

expertka na oblasti finančního řízení a Risk Management

Celou svou kariéru se pohybuji ve finanční sféře. V roce 1996 jsem začínala v bance – nejprve na úseku mezinárodního platebního styku a poté jako korporátní bankéř. Od roku 2000 jsem působila jako finanční ředitelka akciové společnosti. Pracovala jsem pro velké a střední firmy, jak české, tak nadnárodní (např. ECM Facility a. s., OKIN GROUP, a. s., Autocentrum ESA a. s.). Účastnila jsem se i několika kongresů finančních ředitelů Evropy (CFO Summit Emerging Europe & CIS). Zkušenosti mám také s řízením centrály holdingu i jako prokurista společnosti, zmocněnec pro kvalitu dle norem ISO, interní auditor a lektor. Od roku 2002 jsem členem Komory certifikovaných účetních. V současné době pracuji na pozici finanční ředitelky společnosti Česká národní podnik s.r.o. (obchodní značka MANUFAKTURA). Za svou kariéru jsem nasbírala spoustu zkušeností, které bych ráda předávala dál. Působila jsem na ‚obou stranách‘, mohu tedy sdílet poznatky z pohledu finanční instituce i ze strany podnikatelů.

Hodnocení lektora

1,13 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Oceňuji znalosti lektora

Alena Shariková, EEPAYS s.r.o.
Základy Risk Managementu

Oceňuji zkušenosti lektora z praxe a příjemný přednes.

Tomáš Samec, NET4GAS, s.r.o.
Cost Cutting

Líbilo se mi velké množství příkladů z praxe. Reálné situace podané ve skvělé formě od lektorky si člověk lépe pamatuje.

Ondřej Horník, E.ON Česká republika, s.r.o.
Základy Risk Managementu

Na kurzu mě nejvíce oslovila paní lektorka. Má mnoho znalostí a zkušeností z praxe, velká snaha, abychom vše pochopili.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Finance pro nefinanční manažery I

Příjemná paní lektorka - znalosti, zkušenosti z praxe, příklady, forma školení a i aktivní zapojení posluchačů.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Základy Risk Managementu

Oceňuji, že měl lektor velké zkušenosti a široké znalosti.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Základy Risk Managementu

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Články lektora

Finance pro každého aneb nebojte se zeptat
Finance pro každého aneb nebojte se zeptat

Je pro Vás svět financí jednou velkou záhadou? Nechcete se do „toho“ vůbec pouštět? Cítíte se nepříjemně, když se máte na něco zcela triviálního zeptat? Přijďte na seminář, kde všechny obavy opadnou již po ranní kávě, a zjistíte, že to až taková „jaderná ponorka“ není!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru