Top vision

czen

Mgr. Filip Dřímalka

konzultant v oblasti digitalizace, CEO ve společnosti DigiSkills

Pomáhám firmám objevit a realizovat příležitosti v digitalizaci. Vytvářím koncepty nových digitálních projektů, produktů a služeb a přednáším na téma digitálních inovací. Jsem autorem 1-2-3-4 Innovation FrameworkTM – prvního reálného návodu pro digitální transformaci. Tato metodika pomáhá našim klientům identifikovat příležitosti k inovacím, inspirovat zaměstnance a rozvíjet jejich digitální dovednosti, otevírat cestu k partnerům, startupům a technologickým firmám a nastavit způsob, jak řídit digitální transformaci nebo její části od A do Z. Mezi mé projekty patří konzultační a inovační agentura EF1 a akcelerátor startupů zaměřených na digitální transformaci Digital Ventures. Mezi zákazníky mé konzultační firmy patří firmy jako Škoda Auto, O2, E.On, LMC, AXA, T-Mobile, Inoutic/Deceuninck, Moneta a další. Jako partner projektu Digital Ventures působím jako andělský investor a pomáhám rozvíjet technologické startupy zaměřené na digitalizaci firem. Absolval jsem studium na Právnické fakultě MU v Brně.

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru