Top vision

czen

Ing. Filip Borovec

vývojář podnikových aplikací na platformě Java a relačních databází

Vystudoval Fakultu elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice, obor Informační technologie. Působí jako lektor, konzultant, designér a vývojář v oblasti Java Enterprise aplikací a relačních databází. Od roku 2008 se zabývá výhradně vývojem podnikových aplikací na platformě Java ve spojení s moderními relačními databázemi (zejména Oracle). Z jeho posledních projektů, na kterých se podílel, jmenujme například vývoj balíku portletů na podporu výuky na Univerzitě Pardubice, systému pro evidenci lékáren pro Státní ústav pro kontrolu léčiv, systému pro podporu digitálních knihoven na Akademii múzických umění v Praze. V roce 2011 a 2012 pak působil na pozici designéra a vývojáře na projektu výměny transakčního systému v ČSOB, kde zpracovával vývojové standardy, návrh a doporučení pro oblast security a customizaci balíku aplikací pro back office pracovníky. Od roku 2010 uplatňuje své znalosti a zkušenosti nabyté z projektů jako lektor kurzů Java a SQL. Jeho kurzy jsou prakticky zaměřené, účastníci si mohou vše naživo vyzkoušet, lektor poskytuje praktické rady, jak s danými technologiemi efektivně pracovat, a upozorňuje na chyby a slepé uličky, kterým je lepší se při vývoji naopak vyhnout. Mezi jeho koníčky patří jízda na horském kole, a to, jak s oblibou říká, především směrem dolů.

Hodnocení lektora

1,07 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Skvělý lektor.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Jazyk SQL pro databázový systém Oracle

Líbil se mi přístup a znalosti lektora.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
PL/SQL

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru