Top vision

Mgr. Zuzana Fiantoková

HR konzultantka a koučka

Pomáhám klientům vystoupit z ulity a podívat se na situace z nadhledu. Na trénincích, které vedu, upřednostňuji interaktivitu, ráda zapojuji účastníky kurzů do diskuse. Své tréninky stavím na principu situačního učení a v koučování vycházím z přístupu gestalt, který se zaměřuje na klientovo vnímání pocitů a aktuální situace. Mým životním posláním je práce s lidmi a  jejich talenty. Rozvojem dovedností svých klientů podporuji i jejich kariérní růst. V letech 2003 – 2007 jsem působila na pozici Talent & Development Manager pro společnost Carnival Cruise Line v USA. Následně jsem v letech 2007 - 2017 pracovala jako ředitelka lidských zdrojů v mezinárodních společnostech působících v oblasti hotelnictví a investičních industriálních nemovitostí. Aktuálně působím jako konzultantka v oblasti lidských zdrojů a vzdělávání pro mezinárodní společnosti. Mezi mé klienty se řadí lídři v oblasti public relations, farmacie a odpadového hospodářství.

The key to success is to focus our conscious mind on things we desire not things we fear.
(Klíčem k úspěchu je soustředit se vědomě na věci, po kterých toužíme, ne na ty věci, kterých se bojíme.) Brian Tracy

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru