Top vision

czen

Mgr. Zuzana Fiantoková

HR konzultantka a koučka

Pomáhám klientům vystoupit z ulity a podívat se na situace z nadhledu. Na trénincích, které vedu, upřednostňuji interaktivitu, ráda zapojuji účastníky kurzů do diskuse. Své tréninky stavím na principu situačního učení a v koučování vycházím z přístupu gestalt, který se zaměřuje na klientovo vnímání pocitů a aktuální situace. Mým životním posláním je práce s lidmi a  jejich talenty. Rozvojem dovedností svých klientů podporuji i jejich kariérní růst. V letech 2003 – 2007 jsem působila na pozici Talent & Development Manager pro společnost Carnival Cruise Line v USA. Následně jsem v letech 2007 - 2017 pracovala jako ředitelka lidských zdrojů v mezinárodních společnostech působících v oblasti hotelnictví a investičních industriálních nemovitostí. Aktuálně působím jako konzultantka v oblasti lidských zdrojů a vzdělávání pro mezinárodní společnosti. Mezi mé klienty se řadí lídři v oblasti public relations, farmacie a odpadového hospodářství.

The key to success is to focus our conscious mind on things we desire not things we fear.
(Klíčem k úspěchu je soustředit se vědomě na věci, po kterých toužíme, ne na ty věci, kterých se bojíme.) Brian Tracy

Kurzy lektora

Pro všechny
3 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru