Top vision

czen

Mgr. Zuzana Fiantoková

HR konzultantka a koučka

Pomáhám klientům vystoupit z ulity a podívat se na situace z nadhledu. Na trénincích, které vedu,upřednostňuji interaktivitu, ráda zapojuji účastníky kurzů do diskuse. Své tréninky stavím na principusituačního učení a v koučování vycházím z přístupu gestalt, který se zaměřuje na klientovo vnímánípocitů a aktuální situace.Mým životním posláním je práce s lidmi a jejich talenty. Rozvojem dovedností svých klientůpodporuji i jejich kariérní růst. V letech 2003 – 2007 jsem působila na pozici Talent & DevelopmentManager pro společnost Carnival Cruise Line v USA. Následně jsem v letech 2007 - 2017 pracovalajako ředitelka lidských zdrojů v mezinárodních společnostech působících v oblasti hotelnictví ainvestičních industriálních nemovitostí.Aktuálně působím jako konzultantka v oblasti lidských zdrojů a vzdělávání pro mezinárodníspolečnosti. Mezi mé klienty se řadí lídři v oblasti public relations, farmacie a odpadovéhohospodářství."

Carpe diem. The key to success is to focus our conscious mind on things we desire not things we fear. (Klíčem k úspěchu je soustředit se vědomě na věci, po kterých toužíme, ne na ty věci, kterých se bojíme.) Brian Tracy

Kurzy lektora

New

Jak správně číst v CV

Identifikujte i skryté talenty

Pro začátečníky
5 990 Kč bez DPHZobrazit

Otázky pro lektora

Kdyby byla jedna věc, kterou byste mohla naučit všechny ostatní, která by to byla?
Používat selský rozum a mít respekt vůči jiným.
Co nového byste se naopak chtěla naučit Vy?
Mluvit hodně jazyky - alespoň dalšími dvěma až třema. Surfovat.
Co Vás na práci lektora baví?
Předávání zkušeností a znalostí, otevírání nových horizontů a možností účastníkům kurzů.

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru