Top vision

czen

Ing. Hana Fialová

Koučka, lektorka a trenérka soft skills, manažerských dovedností, etikety a lektorských dovedností, tvůrkyně a realizátorka teambuildingových programů

V roce 2008 jsem opustila pozici výkonné ředitelky marketingové agentury a našla své poslání v oblasti rozvoje a vzdělávání dospělých. Sama vytvářím a realizuji semináře, workshopy, kurzy či individuální rozvoj pro pracovníky různých profesí i pozic. Od technických a administrativních až po manažerské pozice. Působila jsem ve firmách strojírenských, obchodních, personálních či finančních, ale také v oblasti státní správy (např. Česká pojišťovna, a.s., Raiffeisen Bank, a.s., Farmet a.s., RANDSTAD, s.r.o., Statutární město Ostrava či Krajský úřad Zlínského kraje). Pracuji také jako kouč pro privátní klienty. Zaměřuji se především na osobnostní rozvoj, věnuji se tématu sebepoznání a sebeobjevování, vedení lidí a týmů, respektující a profesionální komunikaci nebo efektivnímu využití životního času. Mým životním koníčkem je také tanec, kterému se sama věnuji, vedu taneční kurzy a zároveň působím jako mentální kouč v oblasti tanečního sportu. Věřím, že nejlépe se člověk učí prožitkem a jeho reflexí. Jsem velmi tvůrčí a nesnáším nudu. Zaručuji vám, že ani vy se při práci se mnou nudit nebudete.

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru