Top vision

czen

Ing. Eva Hof Krocová

trenérka sales a soft skills, koučka

Jsem absolventkou Západočeské univerzity v Plzni. Po ukončení studia jsem byla prokuristkou nově vznikajících poboček MERCEDES BENZ v ČR. Následně jsem po dobu 10 let pracovala v managerských pozicích, pro ČESKOU SPOŘITELNU a  SPOŘITELNÍ PENZIJNÍ FOND. V roce 1999 jsem nastoupila jako ředitelka ČESKÉ ŽIVOTNÍ POJIŠ´TOVNY. V roce 2006 jsem byla přijata do nadnárodní rakouské personální společnosti TRENKWALDER, a.s., kde jsem pracovala nejdříve jako regionální ředitelka a posléze key account manager pro Českou republiku. Od roku 2000 mám vlastní společnost HOF-art, zabývající se poradenstvím a koučinkem. V současné době jsem akreditovanou lektorkou a koučkou. V roce 2015 jsem dokončila výcvik Enneagramického koučování na Institut für systemisches Enneagram a jsem terapeutkou pro odstranění životních traumat. Jsem specialistkou na neurolingvistické programování, enneagramický koučink a pracuji na odstranění stresu z těla.

Silný je ten, kdo ovládá sám sebe.

Otázky pro lektora

Kdyby byla jedna věc, kterou byste mohla naučit všechny ostatní, která by to byla?
Laskavosti a pochopení.
Co nového byste se naopak chtěla naučit Vy?
Větší trpělivosti.
Co Vás na práci lektora baví?
Setkávání se stále novými a novými lidmi mě nesmírně obohacuje.

Hodnocení lektora

1,14 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Lektorka je velmi profesionální školitelka.

Zdeněk Dušánek, AxFlow s.r.o.
Akvizice

Příjemná lektorka.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Akvizice

Potěšila mě profesionalita ze strany lektora.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Akvizice

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru