Top vision

czen

Eva Goldmannová

certifikovaný nutriční specialista a kouč

"Převážnou část svého profesního života jsem pracovala jako HR specialista a HR manažer. Naučila jsem se jak vést a motivovat lidi při potřebě něco změnit. Bohužel jsem také získala zkušenosti jak jíst špatně, nepravidelně, málo nebo víc než hodně. No a pak přišel čas, kdy i já potřebovala změnu. Změnila jsem práci a nyní pracuji jako certifikovaný nutriční specialista a kouč.
Této práci se věnuji již 6 let. Absolvovala jsem kurz pro nutriční specialisty společnosti NUTRIS, který byl ukončen závěrečnou zkouškou a je akreditovaný Aliancí výživových poradců ČR. V oblasti výživy si dále rozvíjím znalosti na akcích Margit Slimákové nebo společnosti Wellnesia. Převážnou část zkušeností jsem získala změnou vlastního životního stylu.

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru