Top vision

czen

Ing. Jan Ertl

Lektor a mentor soft skills

Jak jste se ke vzdělávání dostal? 
Do role lektora a mentora jsem se posunul z dřívějšího působení na manažerských pozicích (převážně v roli HRM) ve společnostech z oblastí výroby, obchodu a IT - např. Hamé, Konica Minolta. Oblast vzdělávání jsem tedy měl na starost vždy a sám jsem poprvé školil jiné v roce 2000. Při zaměstnání jsem začal poskytovat konzultace jiným personalistům a firmám a od roku 2008 se oblasti vzdělávání a poradenství věnuji naplno. 


Kde jste načerpal nejvíce zkušeností? 
Kromě praxe v zaměstnání a sebevzdělávání jsou pro mě výbornou zkušeností projekty přímo ve firmách, kde se podílím na řešení některých problémů a nastavování procesů v managementu a HR. Při své práci se dostávám do desítek firem, kde potkávám nespočet příběhů, problémů, ale také cest a různých řešení. 


Jaký je Váš přístup k tréninkům a školením?
Beru naši práci jako poslání a chci se jí také bavit. Proto rád připravuji praktické tréninky, ve kterých využívám reálné situace z desítek českých a nadnárodních firem, aby účastníci získali užitečné dovednosti, které skutečně obratem uplatní ve své praxi. A to všechno ideálně s nadhledem a humorem. 


Jakým tématům rozvoje se věnujete? 
Pracuji pro klienty z oblastí výroby, obchodu, IT, financí, stavebnictví i státní správy. Nejčastěji se zaměřuji na rozvoj komunikačních, manažerských a HR dovedností. Srdeční záležitostí je pro mě zpětná vazba, hodnocení a motivace. 


Jakými projekty byste se chtěl pochlubit? 
Nejzajímavější jsou určitě komplexní akademie, převážně pro střední management firem, kterých jsem připravil více než 40 (pro společnosti jako Gumotex, Notino, ECCO, Inventec, Liebherr, MMH, Thermacut, 5M a další). Spokojený klient, který se posune v tom, v čem potřebuje, to mi dává smysl a je to ta nejlepší reference.

Kurzy lektora

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Výborný lektor. Rozumí tématu, volí zajímavé příklady z praxe a má poutavý výklad.

Petra Cerhová, Skanska a.s.
Hodnocení, motivace a vedení klíčových zaměstnanců

Nejvíce mě potěšily znalosti a zkušenosti lektora.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Tvorba systému firemního vzdělávání

Zaujal mě perfektní přístup lektora, jeho znalosti a zkušenosti.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Tvorba systému firemního vzdělávání

Líbila se mi odbornost a přirozenost lektora.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
7 nejčastějších chyb ve vedení lidí

Profesionální a vstřícný přístup lektora. Lektor uvádí řadu praktických zkušeností z reálného života.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Krotitelé času

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru
nahoru