Top vision

czen

Ing. Jan Ertl

HR konzultant a lektor soft skills

Jsem vystudovaný strojař, ale vydal jsem se nakonec cestou managementu a práce s lidmi – jak v roli HR manažera, tak v rámci činnosti lektora, mentora a konzultanta pro oblast HR a managementu, které se věnuji od roku 2008. Velkou částí mojí práce je tak rozvoj lidí – obvykle seniorních i začínajících manažerů, vedoucích či mistrů. Své zkušenosti jsme sbíral u českých i nadnárodních firem, kde jsem vedl malé i početné týmy, realizoval projekty modernizace personální práce, připravoval a rozbíhal nové systémy zpětné vazby a hodnocení, adaptace, motivace či rozvoje zaměstnanců, a personálně vedl akvizice nových společností. Důležitá pro mě byla i práce pro HK ČR a různé výrobní společnosti na změnových projektech nebo snižování stavu zaměstnanců ve složitých letech 2008/9. Jsem certifikovaný lektor a konzultant ATKM ČR. Znám práci z pozice Mistra i Manažera a snažím se o širší pohled také na situaci ve firmách se kterými spolupracuji. Každá firma má to své… Mezi mé realizace u společnosti topvision patří interní projekty pro zákazníky jako – Novartis, Continental, Čeps, Honeywell, Inventec, Student Agency, Arcelor Mittal, Navisys atd. Mé tréninky jsou interaktivní a založené na řešení skutečných případů z reálné praxe českých firem. Využívám samozřejmě i důležité teoretické principy, které předělávám do stravitelného lidského jazyka, abyste je dokázali denně používat – a nejen ve své práci. Účastníci mých tréninků oceňují kromě praktičnosti také otevřenou a přátelskou atmosféru – sám vím, že v takovém prostředí se dokáží lidé na učení nejlépe soustředit, přináší jim ten nejvyšší efekt – a je to i zábava.

Kurzy lektora

Change managementHodnocení: 1,11

Komunikace změn (nejen) v době krizí

Změna je život, ale zaměstnanci mají rádi „to své“

Pro všechny
9 990 Kč bez DPHZobrazit
Pro všechny
8 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Výborný lektor. Rozumí tématu, volí zajímavé příklady z praxe a má poutavý výklad.

Petra Cerhová, Skanska a.s.
Hodnocení, motivace a vedení klíčových zaměstnanců

Nejvíce mě potěšily znalosti a zkušenosti lektora.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Tvorba systému firemního vzdělávání

Zaujal mě perfektní přístup lektora, jeho znalosti a zkušenosti.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Tvorba systému firemního vzdělávání

Líbila se mi odbornost a přirozenost lektora.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
7 nejčastějších chyb ve vedení lidí

Profesionální a vstřícný přístup lektora. Lektor uvádí řadu praktických zkušeností z reálného života.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Krotitelé času

Video lektora

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru