Top vision

czen

David Krajíček

majitel, KRAJÍČEK & PARTNERS s.r.o.

Před založením společnosti KRAJÍČEK & PARTNERS v roce 2008 jsem pracoval jako náborový poradce v Los Angeles v USA. Krátce po návratu do Evropy jsem získal Executive Search certifikaci od Jill Dillistone v Londýně a jsem certifikovaným analytikem psychodiagnostického systému Predictive Index. Úspěšně jsem absolvoval prestižní studijní program na FFI (Family Firm Institute) v Bostonu, kde jsem obdržel mezinárodní certifikaci profesionálního poradce rodinných firem (ACFBA). Prošel jsem facilitačním výcvikem při AMČR. Dlouhodobě se zaměřuji na privátní formu vlastnictví podniků a svým klientům pomáhám v oblasti personálního řízení jejich firem, plánování manažerského a vlastnického nástupnictví a udržení křehké rovnováhy mezi firmou a rodinou.

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru