Top vision

czen

Daniel Kunz

výkonný ředitel, ENERGY 21 a.s.

Daniel Kunz absolvoval FEL ČVUT a University of Manchester, kde získal titul MBA. Ve své dosavadní kariéře působil v klíčových společnostech českého IT sektoru. Byl spoluzakladatelem a později i ředitelem společnosti Tech Data, ze které pomohl vybudovat leadera na českém trhu. Úspěšně řídil rovněž společnost BGS LEVI Group, která se za jeho působení stala největším distributorem výpočetní techniky na českém a slovenském trhu s obratem převyšujícím 10 miliard korun. Práce v energetickém sektoru je pro mě novou výzvou, budu usilovat o další posilování pozice skupiny a naplnění jejích ambiciózních plánů stát se předním hráčem v oblasti obnovitelných zdrojů energie ve středoevropském regionu, uvádí Daniel Kunz, CEO skupiny ENERGY 21.

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru