Top vision

czen

Mgr. Magdaléna Chvalinová, DiS.

Konzultantka v oblasti interní komunikace

Vystudovala jsem obory filologie a lingvistika na FF UK a Public Relations na Škole mezinárodních a veřejných vztahů Praha, kde jsem později i přednášela. Již více než 14 let se specializuji na interní komunikaci. Zkušenosti jsem získala jako specialistka interní komunikace ve velkých korporacích - v Českém Telecomu, ČSA, ČEZu a nadnárodním gigantu Philip Morris. Působila jsem také jako šéfredaktorka interního magazínu ČSA a klientského in-flight magazínu ČSA Review. Mám zkušenosti s velkými projekty interní komunikace. Za interní imageovou kampaň v ČSA jsem v roce 2005 obdržela zlatou medaili Asociace komunikačních agentur v oblasti podnikových kampaní a v roce 2013 jsem získala stříbro v evropské soutěži FEIEA za projekt interní komunikace akvizice Ahold a Spar. Od roku 2011 se věnuji poradenství v oblasti interní komunikace.

Kurzy lektora

Interní komunikaceHodnocení: 1,28

Základy interní komunikace

Efektivní interní PR jako podpora firemní strategie

Pro všechny
7 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,01 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Ucelená, skvěle připravená a podložená mimořádnými znalostmi a zkušenostmi lektorky. Skutečný milník v mé kariéře :-)

Pavla Čevelová, CEMEX Czech Republic, s.r.o.
Základy interní komunikace

Lektorka byla vynikající a měla vynikající poznatky z praxe.

Silvia Malacrida Kostúrová, Interhome s.r.o.
Základy interní komunikace

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru