Top vision

Ing. Michal Blažek

Lektor a konzultant v oblasti výkonnostního marketingu

Jsem spolumajitelem společnosti Marketing Makers a specialistou na webovou analytiku a online marketingovou automatizaci. Své studium na VŠE jsem spojil se zahraničním pobytem na Manchester Metropolitan University. Už během studií jsem pracoval pro svého prvního klienta Czech-us, který se stal největším poskytovatelem zahraničních pobytů, hlavně díky systematické práci s daty při rozvoji webu a při vedení marketingových kampaní. Poté jsem zaváděl online marketing ve společnosti RSM a pomáhal jsem realizovat webovou analytiku společnosti ČERVA Group a e-shopům Answear.cz nebo Nábytek Jamall. Od té doby jsem se jako freelancer a následně i majitel firmy podílel na více než 80 projektech. Vždy jsem kladl velký důraz na kvalitní webovou analytiku, protože… Neměříš – neřídíš. V současnosti se věnuji i lektorské činnosti. Vyučoval jsem například v rámci European Summer School, která učí studenty z celého světa nastavit, měřit a optimalizovat online marketingové kampaně.  

Co neměříš, neřídíš.

Kurzy lektora

Webová analytika I.

Webová analytika pro začátečníky

Pro všechny
4 990 Kč bez DPHZobrazit

Webová analytika II.

Dosáhněte efektivnější online prezentace

Pro pokročilé
4 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Lektor byl příjemný a milý.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Psaní na klávesnici deseti prsty

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru