Top vision

PhDr. Jiří Beran, PhD.

HR konzultant, interim manažer a trenér soft skills

Oblastí HR a rozvojem lidí se zabývám přes patnáct let. Pracovní kariéru jsem zahájil v českých i zahraničních poradenských společnostech; dále jsem pracoval na různých manažerských a ředitelských pozicích ve finančních, IT a telekomunikačních firmách. Součástí mé práce byla vždy projektová, lektorská a konzultační činnost. Zaměřoval jsem se na nastavování, implementaci a kontrolu personálních procesů. Nejčastěji jsem se zabýval recruitmentem s využitím metody assessment centre, odměňovacími a motivačními systémy, hodnocením a vzděláváním. Od roku 2000 se zabývám také nezávislou konzultační a publikační činností v těchto oblastech. V posledních letech se specializuji na individuální vzdělávání manažerů, na výuku koučinku, na zdokonalování hodnotících systémů a na modifikaci a propojení firemní kultury s personálními procesy. Využívám nejnovější a někdy i nestandardní, avšak efektivní postupy a řešení. Preferuji metody nedirektivního managementu, vzájemného respektu se zaměřením na vysoký výkon a skutečnou vnitřní motivaci všech zaměstnanců.

Pokud nevíš, kam pluješ, žádný vítr ti není dobrý. Seneca

Kurzy lektora

Pro všechny
4 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,15 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Příjemné, užitečné a inspirativní.

Vlastimil Bílý, Groz-Beckert Czech s.r.o.
Hodnocení, motivace a vedení klíčových zaměstnanců

Potěšilo mě, že toto téma bylo moc dobře připravené a otevřelo mi obzory.

Petra Cerhová, Skanska a.s.
Hodnocení, motivace a vedení klíčových zaměstnanců

Líbil se mi obecný přehled.

Vladimír Králíček, Byznys software, s.r.o.
Hodnocení, motivace a vedení klíčových zaměstnanců

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru