Top vision

czen

Aleš Stýblo

Viceprezident, LASVIT s.r.o.

Ing. Aleš Stýblo je partner a spoluzakladatel společnosti Lasvit, jež se věnuje výrobě unikátních děl ze skla, včetně světelných instalací na míru, kolekcí designových svítidel, skleněných architektonických prvků a uměleckých předmětů ze skla. Vystudoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT, obor Ekonomika a management. Lasvit založil společně s Leonem Jakimičem v roce 2007. Během necelých osmi let z něj vybudovali nadnárodní společnost se čtyřmi výrobními závody, patnácti obchodními pobočkami po celém světě a obratem přes miliardu korun. Sklo se přitom vyrábí výhradně v České republice. Aleš Stýblo ve své pracovní kariéře strávil 6 let v Singapuru a Hongkongu, v Lasvitu působil jako generální ředitel. V současné době je jako viceprezident zodpovědný za globální obchod a marketing.
Aleš Stýblo žije v Liberci, má tři děti. K jeho zálibám patří lyžování, kanoistika a florbal. Jako předseda správní rady Nadačního fondu Lasvit se rovněž aktivně věnuje filantropii.

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru