Top vision

czen

Zdenka Studená

personální ředitelka

Založila jsem FLEXJOBS.CZ, které sbírá best practise, analyzuje je a měří. Dříve jsem pracovala jako personální ředitelka pivovaru Staropramen a globální HR ředitelka pro komerční organizaci v rámci MolsonCoors Brewing company. Považují mě za neotřelého HR geeka, který propojuje emoční a procesní část HR tak, aby v jádru všeho byl člověk a jeho motivace. Polovinu své 15leté kariéry jsem trávila na pozicích v ČR a stejnou polovinu na pozicích pokrývajících několik zemí Ameriky a Evropy. Působila jsem mimo ČR, v Rusku, v Belgii a v Německu. Dnes se věnuji posledním trendům v práci s lidmi, flexibilitě a tomu, jak s ní pracovat, aby vedla k vyšší efektivitě a spokojenosti v práci i v životě. Mimo poradenskou a trenérskou činnost ve FLEXJOBS.CZ se věnuji, v rámci spolupráce s platformou Byznys pro společnost, rozvojovým programům pro české firmy, které chtějí začínat s flexibilitou v práci. V Minervě 21 zastávám roli mentorky a snažím se o rozvoj mladých talentovaných lidí, které zajímá moderní a neotřelé HR.

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru