Top vision

czen

Ing. David Janota, Ph.D.

odborník v oblasti testování a vývoje softwaru

Je absolventem Vysokého učení v Brně, Fakulty technologické ve Zlíně, v roce 2004 získal doktorát z technické kybernetiky. V minulosti pracoval v mezinárodních společnostech (Honeywell, Robert Bosch) na různých pozicích od testera přes vývojáře až po projektového manažera. V současnosti působí jako ředitel QA služeb ve společnosti CN Group. Mezi jeho hlavní zodpovědnosti patří řízení zlínské pobočky této firmy, řízení QA oddělení, prodej QA služeb a vývoj a údržba systému řízení kvality. Je členem CaSTB (český a slovenský výbor organizace ISTQB) a držitelem několika českých i mezinárodních certifikátů a ocenění (Honeywell Technical Achievement Award, Six Sigma, manažer kvality systémů ISO, CMMI Assessor). Již od studentských let (1997) se věnuje výukové a lektorské činnosti, pravidelně přednáší na českých a slovenských univerzitách a mezinárodních konferencích s tématy v oblasti testování a vývoje softwaru. Výuková a lektorská činnost je zaměřena ve velké míře na diskusi a komunikaci s prvky koučinku. Samozřejmostí během jeho kurzů je mnoho praktických rad a příkladů.

Hodnocení lektora

1,13 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Líbil se mi přístup lektora, jeho vysoká odbornost a vstřícnost.

Pavel Novák, Partner in Pet Food CZ s.r.o.
Jazyk SQL a MySQL základy

Nadchnul mě přístup a vědomosti lektora.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Jazyk SQL a MySQL základy

Potěšil mě přístup lektora, který dokázal téma lidsky podat, takže se tato složitá látka dala pochopit.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Jazyk SQL a MySQL základy

Kurzy lektora

Agilní testování
Seznámení s agilními metodami vývoje

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru