Top vision

czen

Lektoři

Potřebujete poradit?

234 718 721
filtrovat a řadit
Řazení: Datum

Počet nalezených akcí: 0

Lenka Baková

lektor, poradce a kouč

Hodnocení: 1,33
Zkušenosti získané za 17 let praxe ve výrobních i obchodních společnostech nyní plně využívám při vedení seminářů, externím poradenství a koučinku, zaměřených především na projektové řízení, výrobní procesy, efektivní řízení a hodnocení zaměstnanců. Jako kouč a mentor se aktivně zapojuji do podpůrných programů pro začínající podnikatelky v mém regionu.

Výrobní controlling
Řízení výkonu a kvality výroby

Zvládání konfliktních situací pro mistry ve výrobě
Účinné asertivní a komunikační techniky

Oldřich Baroch

partner,Baroch Sobota advokátní kancelář

Hodnocení: 1,13
V současnosti působím v advokacii jako partner advokátní kanceláře Baroch Sobota. Zabývám se zejména obchodním a společenským právem a právem v oblasti IT a nemovitostí.

Jiří Beran

HR konzultant, interim manažer a trenér soft skills

Hodnocení: 1,25
V posledních letech se specializuji na individuální vzdělávání manažerů, na výuku koučinku, na zdokonalování hodnotících systémů a na modifikaci a propojení firemní kultury s personálními procesy. Využívám nejnovější a někdy i nestandardní, avšak efektivní postupy a řešení. Preferuji metody nedirektivního managementu, vzájemného respektu se zaměřením na vysoký výkon a skutečnou vnitřní motivaci všech zaměstnanců.

Hodnocení, motivace a vedení klíčových zaměstnanců
Jak nepřijít o nejlepší pracovníky

Dana Blažková

expertka a konzultantka v oblasti pracovního práva a personalistiky

Hodnocení: 1,07
V současné době působím především jako lektorka a poradkyně v oblasti pracovního práva a personalistiky. Účastníci mých kurzů většinou kladně hodnotí živou formu výkladu, množství příkladů z vlastní praxe a poradny a také ochotu pomoci a vyřešit i nestandardní situace.

Pracovní právo (nejen) pro manažery
Osvojte si základy pracovního práva

Ukončování pracovních poměrů
Aktuální legislativa, příklady z praxe a judikáty

Zákoník práce pro zaměstnavatele
Pracovněprávní legislativa v praxi (souvztažnost s občanským zákoníkem)

Eva Bobková

trenérka soft skills a lektorka etikety

Hodnocení: 1,09
Lektorování se věnuje trvale od roku 2000 a zaměřuje se především na komunikační, manažerské a prezentační techniky. Její kurzy jsou charakteristické tím, že maximálně využívá simulační techniky, přizpůsobuje styl školení co nejvíce potřebám účastníků, dává jim prostor zkoušet nové postupy, vyjadřovat se k nim a interaktivně je rozvíjet.

Etiketa pro asistenty a asistentky manažerů
Jak se vyvarovat pracovních i společenských faux pas

Pavel Cahlík

brand manager

Marketing pro 21. století
Jak s moderním know-how dosáhnout vysokých cílů

Vladimír Černý

lektor a expert v oblastech pracovněprávních vztahů a kolektivního vyjednávání

Hodnocení: 1,00
Specializuji se na kolektivní vyjednávání, tvorbu kolektivních smluv a komunikaci s odbory na straně zaměstnavatelů. Podávám přesné a zasvěcené informace, stanoviska k problematice z praxe a k dopadům nových požadavků a změn zákona ve vztahu k praxi ve firmách.

Agenturní zaměstnávání od A do Z
Práva a povinnosti při využití agenturních zaměstnanců v roce 2018

Kolektivní vyjednávání s odbory
Jak jako zaměstnavatel zvládnout komunikaci s odborovou organizací

Yvona Charouzdová

Konzultantka managementu a HR, trenérka soft skills a koučka

Hodnocení: 1,08
Byla první headhunterkou v Československu a s talent managementem má bohaté a dlouhodobé zkušenosti. Po lektorské stránce se specializuje na semináře zaměřené na zvyšování kvality lidských zdrojů, a to především v mezinárodních společnostech. Věnuje se také koučinku manažerů a dalším soft skills.

Behaviorální pohovor
Vyberte nejvhodnějšího kandidáta namísto nejlepšího

Manažer na cestě k úspěchu
Zdokonalte se ve své manažerské praxi

Manažer na startovní čáře
Jak uspět v roli manažera

New to a managerial position
Compact know-how for a successful start

Osobnost pod drobnohledem
Personalista v roli psychologa

Psychodiagnostické nástroje
Odhalte potenciál uchazečů o práci i zaměstnanců

Vedení výběrového pohovoru od A do Z
Připravte se na každou fázi náboru zaměstnanců

Magdaléna Chvalinová

konzultantka v oblasti interní komunikace

Hodnocení: 1,15
Specializuji se především na oblast interní komunikace. Zkušenosti jsem získala jako specialistka interní komunikace v Českém Telecomu a dále ve společnosti České aerolinie, kde jsem působila na pozici manažerky interní komunikace a šéfredaktorky interního magazínu OKNO a klientského in-flight magazínu ČSA Review. Mám zkušenosti s velkými projekty interní komunikace. Například za interní imageovou kampaň v Českých aeroliniích jsem obdržela zlatou medaili Asociace komunikačních agentur v oblasti podnikových kampaní za rok 2005.

Základy interní komunikace
Efektivní interní PR jako podpora firemní strategie

Kateřina Chvátalová

Director of Sales and Events,Lobkowicz Events Management

Hodnocení: 1,18
Mám zkušenosti se supervizí projektových manažerů (aktuálně jich vedu osm), věnuji se business developmentu, prezentačním a sales aktivitám. Specializuji se též na vedení inspekcí, famtripů a prezentací společnosti. Oblasti event managementu se věnuji od roku 2007 se specializací na italskou, francouzskou, skandinávskou a anglicky hovořící klientelu.

Patricie Chvojková

lektorka soft skills, koučka, facilitátorka a diagnostička

Hodnocení: 1,09
Od roku 2006 se věnuje lektorské činnosti, diagnostice a koučování. Kombinuje své bohaté zkušenosti z firemního prostředí s psychologickým vzděláním. Její hlavní specializací jsou tréninky zaměřené na komunikaci, osobní rozvoj a typologii osobnosti, time management, prodejní a manažerské dovednosti. Má zkušenosti také s tréninkem interních lektorů a koučů. Při vedení kurzů se snaží o to, aby účastníci odešli nejen s informacemi, ale také se zážitkem, a dozvěděli se o sobě něco nového.

7 nejobtížnějších situací manažera
Řešení s nadhledem a rozmyslem

Emoce pod kontrolou
Poznejte se lépe a těžte z toho

Tajemství nejlepších spíkrů
Prezentační dovednosti krok za krokem

Blanka Crozier

Digital Marketing Consultant

Hodnocení: 1,10
V online marketingu se pohybuji osmým rokem. Starám se o portfolio firem, kterým pomáhám se strategickým nastavením digitálního marketingu, měřením a zlepšováním výkonu e-shopů, školím a přednáším.

Jiří Dohnal

firemní konzultant, interim manažer a lektor soft skills

Hodnocení: 1,19
Do oblasti firemního vzdělávání přešel v roce 2001. Úspěšně asistoval při rozvoji celé řady obchodních a manažerských týmů a pracoval s jednotlivci na všech stupních řízení malých i velkých firem. V jeho portfoliu figurují firmy jako Motorola, Škoda Auto nebo Česká pojišťovna.

Small Talk
Umění vést neformální rozhovory

Denisa Dohnalová

lektorka, koučka a trenérka

Jak podávat zpětnou vazbu
Nástroj motivace, rozvoje i dosahování výsledků

Jan Dolejš

lektor osobní produktivity a moderních nástrojů Digiskills

Hodnocení: 1,02
Jsem nadšenec do moderních technologií všeho druhu. Pomáhám lidem vybrat a správně uchopit digitální nástroje, které jim šetří čas a usnadňují život.

Digitální produktivita pro moderní asistentky
Jak ovládnout technologie a zjednodušit tím život sobě i svým kolegům

Ludmila Doležalová

nezávislá konzultantka a lektorka marketingu a merchandisingu

Hodnocení: 1,21
Od roku 2003 působím jako nezávislá lektorka a poradkyně pro malé a střední firmy. Moje kurzy stojí nejen na kvalitních teoretických základech, ale i na bohatých praktických zkušenostech z mnohaletého působení na manažerských pozicích u českých a nadnárodních firem.

Filip Dřímalka

konzultant v oblasti digitalizace, CEO ve společnosti DigiSkills

Pomáhám firmám objevit a realizovat příležitosti v digitalizaci. Vytvářím koncepty nových digitálních projektů, produktů a služeb a přednáším na téma digitálních inovací. Jsem autorem 1-2-3-4 Innovation FrameworkTM – prvního reálného návodu pro digitální transformaci.

Ján Dubnička

Brain Based a Team Coach, trenér soft skills a facilitátor

Hodnocení: 1,14
Pomáhá lidem klást si náročné výzvy, které vyžadují napnout všechny síly a dělat věci jinak – objevovat cesty, které vedou k spokojenějšímu, výkonnějšímu a motivovanějšímu životu. Absolvoval výcviky Result Coaching System (NeuroLeadership Group), Inner Game Coaching (Timothy Gallewey), Brief Coaching (SolutionSurfers). Má za sebou také kurzy v oblastech týmového koučování, mentoringu koučů a transakční analýzy.

Sabotéři v naší hlavě
Poznejte ty, kteří vás okrádají o spokojený a šťastný život

Renata Dvořáková

expertka na komunikaci a rozvoj lidí, trenérka soft skills a koučka

Hodnocení: 1,10
Jsem akreditovaný profesionální kouč a pracuji jak s týmy, tak s jednotlivci na rozvoji jejich pracovních i osobních kompetencí. Zároveň se věnuji lektorování a tréninkům soft skills. Mám dlouholeté zkušenosti také s mediálními tréninky, mediací, vyjednáváním a krizovou komunikací.

Martin Grau

HR leader, Recruitment & social media lecturer

Hodnocení: 1,13
Od samého začátku své kariéry se pohybuji v bankovním sektoru. Po absolvování trainee programu v UniCredit Bank jsem působil jako osobní bankéř obchodu s klienty. Následně jsem ve stejné společnosti měl na starosti zejména navyšování prodejní efektivity distribuční sítě. Poté jsem zamířil do oblasti řízení lidských zdrojů v rámci České spořitelny. V současné době se specializuji především na sociální sítě, budování značky zaměstnavatele a tvorbu náborových inovací.

Jak hledat zaměstnance na sociálních sítích s Martinem Grauem
Hledání špičkových kandidátů v digitálním světě

Zuzana Hanáková

lektorka rozvoje soft skills

Hodnocení: 1,12
Jsem lektor, kouč a psychoterapeut (v oblasti závislostí). Svou lektorskou činnost, které se věnuji od roku 2007, stavím na manažerských zkušenostech (vedení obchodního týmu – společnost top vision, vedení produkčního týmu v oblasti vzdělávání – společnost top vision, vedení jazykové školy – Empire). Působila jsem jako lektor a kouč pro střední management v České Spořitelně. Ve svých kurzech propojuji tyto zkušenosti s odbornými znalostmi v oblasti psychoterapie a koučování.

7 nejužitečnějších principů v praxi manažera
Ovlivňujte spokojenost, motivaci a výkon podřízených

Jak nastavit hranice osobní odpovědnosti v práci
Aneb vytvářejte zdravé vztahy

Koučování pro manažery
Nejúčinnější styl vedení lidí

Self Coaching
Cesta k využití lidského potenciálu a vnitřních zdrojů

Michael Hanzelka

poradce pro oblast ekonomiky, financí a vzdělávání

Hodnocení: 1,38
Zaměřuji se na propracování technik některých marketingových metrik a šíření haptického prodeje jako revolučního obchodního nástroje. Zabývám se také problematikou penzijní reformy a zaměstnaneckými benefity. V oblasti lektorské činnosti se věnuji rozvoji obchodních a manažerských dovedností, dále oblasti ekonomicko-finanční a marketingu.

Finance pro nefinanční manažery
Zapojte se do finančního managementu

Marketingový controlling
Jak měřit náklady na marketing a jejich návratnost

Zdeněk Hašek

marketingový konzultant

Hodnocení: 1,67
Ve svých prezentacích používám spousty modelů, schémat a obrázků. Snažím se o co největší sepětí s praxí, pracují s vlastními case studies i úspěšnými projekty známých firem. Klienty vnímám jako partnery a mám rád diskuse, které jsou těmi nejlepšími zrdoji nápadů.

Matej Hochel

kouč, lektor a konzultant, MindArt s.r.o.

Hodnocení: 1,12
Nejvíc mě baví pomáhat lidem vybočit ze zajetých kolejí a nacházet nová řešení v pracovním i osobním životě. Mezi má oblíbená témata patří kreativita a inovativní myšlení, využití sebepoznávacích metod pro rozvoj lidí v pracovním kontextu a facilitace jako nástroj podpory týmové práce.

Kreativní a inovativní řešení problémů s Matejem Hochelem
Staňte se studnicí originálních nápadů

Eva Hof Krocová

trenérka sales a soft skills, koučka

Hodnocení: 1,14
V současné době jsem akreditovanou lektorkou a koučkou. V roce 2015 jsem dokončila výcvik Enneagramického koučování na Institut für systemisches Enneagram a jsem terapeutkou pro odstranění životních traumat. Jsem specialistkou na neurolingvistické programování, enneagramický koučink a pracuji na odstranění stresu z těla.

Barbora Johanna Hrdinová

celoživotně obchodnice, nyní navíc koučka a lektorka

Stress & Life Management
Jen 6 kroků vás dělí od výkonu a zdraví

Základy marketingu
Nastartujte svou kariéru v marketingu

Alena Jáchimová

lektorka, koučka a poradkyně v oblasti řízení lidských zdrojů

Hodnocení: 1,34
Od roku 2003 psůobím jako lektorka, koučka a konzultantka. Vedla jsem více než 800 kurzů a mám za sebou 1000 koučovacích hodin. Mám výcvik v procesně orientované pschylogii (International Association of Process Oriented Psychology), mám lincnci Enneagram Professional Training Program (Veva, USA), mám výcvik NLP (INLPTA) a výcvik v psychodynamicky a hlubinně orientované psychologii (SUR). Jsem ceritifkikovaným koučem ICF a členkou Mezinárodní federace koučů.

Jak se úspěšně vyrovnat se změnami
Change management pro všechny, kteří prochází změnou

Síla osobního vlivu
Jak vědomě ovlivňovat svůj úspěch

Jiří Jandečka

konzultant pro oblast kvality, ISO a štíhlé výroby

Hodnocení: 1,34
V kurzech využívám zkušeností certifikačního auditora, na modelových situacích demonstruji využití různých nástrojů řízení a účastníkům dávám dostatečný prostor ke konzultaci reálných problémů a situací v praxi.

Základy projektového řízení
Principy a pravidla pro úspěšný projekt

Tomáš Jireček

lektor improvizace

Improvizační dovednosti pro lektory
Jak se nenechat vyvést z potřebné rovnováhy

Jak komunikovat sebevědoměji za pomoci improvizačních technik
Uvěřitelná a autentická komunikace

Umění sebevědomé prezentace
Jak se zbavit trémy pomocí improvizačních technik

Petr Kaňka

odborník v oblasti řízení pracovního lékařství, ochrany zdraví, bezpečnosti práce a environmentální legislativy

Hodnocení: 1,02
Poslední dva roky vedu v roli jednatele vlastní poradenskou společnost. Přednáším na českých i zahraničních konferencích, zaměřuji se na problematiku rozvoje kultury BOZP, efektivních metod řízení a změn chování zaměstnanců i na rozvoj koučovacích metod u manažerů.

BOZP a prevence rizik
Jak na bezpečnost a ochranu zdraví při práci

Michaela Karsten

paměťová expertka a držitelka světového rekordu v paměťových schopnostech

Hodnocení: 1,04
V roce 2010 založila vlastní společnost MindKarat®, mezinárodně činnou v tréninku mentálních a paměťových schopností. Je také držitelkou mnoha rekordů, trojnásobnou mistryní světa v paměťových schopnostech a za jeden ze svých paměťových výkonů je zapsána v Guinnessově knize rekordů. Je autorkou knihy Úspěšná paměť a mnoha dalších článků o paměti.

Trénink brilantní paměti s Dr. Michaelou Karsten I
Zdokonalte svou paměť a schopnost se učit

Trénink brilantní paměti s Dr. Michaelou Karsten II
Paměťové tipy a mnemotechniky pro efektivní učení

Monika Klucová

advokátka a zapsaná mediátorka

Hodnocení: 1,22
Působím jako právnička v advokátní a mediační kanceláři, kde pomáhám klientům ve všech oblastech práva obchodního, občanského, pracovního, práva obchodních společností, obchodního závazkového práva, corporate governance a compliance včetně ochrany osobních údajů a prevence trestní odpovědnosti právnických osob.

GDPR v praxi

Jak řešit konflikty efektivní cestou pod vedením zkušených mediátorek
Využití mediačních technik ve vyjednávání

Obchodní smlouvy
Právní specifika závazkových vztahů pro podnikatele a korporace

Petr Kmošek

poradce a konzultant v oblasti HR

Hodnocení: 1,24
Od roku 2010 podnikám v oboru lidských zdrojů. Rozvíjím firmy, potenciál lidí, jejich osobní předpoklady k uplatnění na podnikatelském trhu a také na trhu práce. Rozvíjím pracovní kolektivy, jejich soudržnost a schopnost efektivní mezilidské spolupráce. Profesně se snažím měnit myšlení firem stran jejich personálního řízení.

Osobní brand z 0 na 100
Osobní značka jako faktor úspěchu

Alois Kohout

konzultant v oblasti podnikových financí

Hodnocení: 1,18
Lektorskou činností jsem se začal zabývat v roce 2005, a to jako trenér oboru financí kurzů MBA pořádaných TC Business School, kde jsem se seznámil s metodou „action learning“. Své tréninky vedu se silným důrazem na propojování teorie s praxí.

Finanční a investiční controlling
Mějte ziskovost podniku pod dohledem

Nákladový controlling
Praktické řízení nákladů

Lenka Kolajová

psycholožka, terapeutka a trenérka soft skills

Hodnocení: 1,09
Jako lektorka se zaměřuji na rozmanitá témata: komunikační dovednosti, vedení a motivaci lidí, týmovou spolupráci, zvládání konfliktů, stresu a relaxační techniky, prezentační dovednosti, time management aj.

David Kubálek

Sourcing & Procurement Expert,Siemens, s.r.o.

Hodnocení: 1,17
Oblasti nákupu se věnuji od roku 2000 a mám zkušenosti z několika významných společností na českém trhu. Pracoval jsem například pro Eurotel, Simac Technik nebo Českou pojišťovnu. Nyní působím ve společnosti Siemens, kde zodpovídám za strategický nákup přímého/nepřímého materiálu do projektů pro zákazníky a investiční celky u nás.

Nákup v praxi
Pokročilé nástroje firemního nákupu

Michal Kubín

marketingový poradce

Zaměřuji se zejména na strategický marketing a poradenství v oblasti budování značek, byznys modelů a zvyšování konkurenceschopnosti. Pomáhám malým a středním firmám v České republice, které chtějí svým trhům přinést něco nového, získat netradiční konkurenční výhody a nebojovat pouze cenou.

GDPR pro sales a marketing
Jak se nové normy EU na ochranu osobních údajů dotknou speciálně marketérů a obchodníků

Lucie Kudrnová

konzultantka, mentorka a lektorka managementu a soft skills

Hodnocení: 1,00
Za svou praxi jsem potkala stovky manažerů, ale pouze polovina z nich byla spokojená s úrovní svých soft skills. Vedla jsem 10 až 16členné obchodní a marketingové týmy a u svých lidí si ověřila, jak velký vliv soft skills mají. Rozhodla jsem se proto vystoupit z praxe manažerky a specializovat se na poradenství a trénink manažerů a jejich týmu.

Vyjednávání v každodenních situacích
Zaměřte se na druhé a vyjednejte víc

Jiří Kula

kouč a krizový manažer, Global Restructuring and Business Integration Vice President ve společnosti ESAB Group

Hodnocení: 1,04
Vedle koučování a konzultací působím současně na pozici Global Restructuring and Business Integration Vice President ve společnosti ESAB Group a mám globální zodpovědnost.V posledních letech jsem působil na pozici generálního ředitele společnosti ESAB Indie, která je kótovaná na burze, se zodpovědností za trhy Indie, Srí Lanky, Bhútánu, Nepálu a Bangladéše.

Jak prosadit sebe a svůj tým v korporaci s Jiřím Kulou
Buďte motivujícím i motivovaným leaderem

Manažer do naha s Jiřím Kulou
Hloubkový trénink pro manažery a leadery

Jiří Kunz

odborník v oblasti distribuční a výrobní logistiky a procesů spojených s logistikou

Hodnocení: 1,19
V logistice působím dvacet let na pozicích od supervizorských po manažerské. Spolupracoval jsem na logistických projektech se středně velkými společnostmi i nadnárodními korporacemi (P&O Trans European, BLG Logistics, Menlo Worlwide Logistics, DB Schenker, Kraft Foods, Exxon Mobile, Glaxo Smith Kline, Expeditors Interntional, Bobcat, Borgers CS, Douwe Egberts CZ atd.). Jsem držitelem certifikátu ICV Logistika v praxi – suply chain.

Jiří Landa

Partner & HR Marketing Baker at BrandBakers,BrandBakers s.r.o.

Hodnocení: 1,25
Společně se svými kolegy z BrandBakers pomáhám firmám pochopit sebe sama, poznat, jak je vnímají vlastní zaměstnanci, porozumět kandidátům a jejich kritériím výběru i objevit příležitosti, jak se odlišit od konkurence. Mám za sebou úspěšnou práci na značkových strategiích a kampaních firem z řady odvětví.

Tomáš Langer

lektor, trenér, konzultant

Roman Lindauer

IT Quality Manager,Datalynx s.r.o.

Hodnocení: 1,53
Od roku 2003 se zabývám oblastí řízení rizik pomocí interních kontrol podle metodologie SOX404 / ISO 31000. Od roku 2013 pracuji jako IT Quality Manager v místním zastoupení švýcarské společnosti Datalynx. Kromě toho se zabývám nezávislou poradenskou a lektorskou činností.

Základy Risk Managementu
Nastavení funkčního procesu řízení rizik

Tomáš Liškutín

odborník na obchodní, pracovní a spotřebitelské právo

Hodnocení: 1,04
Specializuje se na právo občanské, obchodní a pracovní. Věnuje se rovněž odborné publikační činnosti a své příspěvky přednáší na vědeckých konferencích doma i v zahraničí.

Eva Marková

trenérka soft skills, mentorka a koučka

Hodnocení: 1,13
Od roku 2013 působím jako nezávislá lektorka. Mezi má hlavní témata patří akvizice, sebeprezentace, emoční inteligence a zpětná vazba. Kurzy vedu vždy zážitkově, s prvky skupinového koučinku pro maximální přínos do praxe účastníků.

5 zlatých pravidel úspěšného obchodu
Techniky, se kterými získáte nové zákazníky

Jak se vyhnout syndromu vyhoření
Protože pokud se nezastavíte a nezačnete fungovat jinak, donutí vás k tomu časem zaměstnavatel nebo vaši blízcí

Jak úspěšně prezentovat a vést porady
Zaujměte své posluchače, respektujte je a veďte k vytyčenému cíli

Umění prosadit vlastní názor
Asertivní jednání s kolegy a nadřízenými

Petr Mateřánka

odborník rozvoje soft skills, kouč, facilitátor a synergogik

Hodnocení: 1,11

Efektivní zadávání úkolů pro mistry ve výrobě
Jak ušetřit čas svůj i svých kolegů

Jan Miksa

Operation Director,LEEL COILS EUROPE s.r.o.

Hodnocení: 1,25
Od května 2015 zastávám funkci Operations Manager v závodech Lloyd Coils Europe a Janka Engineering. Hlavním úkolem je zvýšit objem výroby a zefektivnit výrobní procesy. Příležitostně se věnuji i lektorování a přednášení.

Nové trendy v oblasti logistiky
Štíhlá logistika a další moderní metody

Dan Millman

univerzitní kouč, instruktor bojových umění a univerzitní profesor

Dan Millman dosáhl něčeho, co všichni považovali za nemožné. Vrátil se aktivně ke gymnastice a získal se svým týmem zlatou medaili na americkém národním mistrovství jen dva roky poté, co si zlomil nohu na 17 místech. Také trénoval druhé a přiváděl je k nejlepším výsledkům v mezinárodním měřítku.

Andrea Moličová

lektorka improvizace

Improvizační dovednosti pro lektory
Jak se nenechat vyvést z potřebné rovnováhy

Jak komunikovat sebevědoměji za pomoci improvizačních technik
Uvěřitelná a autentická komunikace

Umění sebevědomé prezentace
Jak se zbavit trémy pomocí improvizačních technik

Lenka Mrázová

specialistka v oblastech daní a účetnictví, lektorka a mentorka

Hodnocení: 1,31
Od roku 2013 se věnuji tréninkům, vedení kurzů v oblasti osobního rozvoje, byznys mentoringu a koučování. Mám za sebou rozsáhlou praxi v oblasti financí, daní a účetnictví. Baví mě propojování neziskového a komerčního světa.

Jak být úspěšnou manažerkou s Lenkou Mrázovou
Žena ve vedoucí pozici

Jak v roli HR pracovat s daty a čísly s Lenkou Mrázovou
Reporting, rozpočet a controlling jako přidaná hodnota HR

René Müller

trenér zlepšování paměťových dovedností

Hodnocení: 1,15
Na kurzech, které vedu, používám a učím paměťové techniky známé již od antiky po současnost. Využívám také vlastní postupy a techniky, které jsem si vytvořil v průběhu dlouhé praxe. Účastníkům nabízím způsoby které vedou k maximálnímu rozvinutí schopností strukturálního myšlení, vizualizace, asociace a fantazie, které jsou motorem kreativity a paměti a na ně navazující techniky či jejich kombinace. Trénink zaměřuji z 95% prakticky.

Jak rozvinout potenciál paměti
Využijte svůj mozek k vyšším výkonům

Lenka Olšanská

konzultantka a koučka osobního a týmového rozvoje

Hodnocení: 1,15
Od roku 2008 působím jako koučka a lektorka, především v oblasti týmové práce, vedení týmů, komunikace a rozvoje jednotlivců i skupin. Školila jsem například ve společnostech Heineken, Siemens, STRABAG, ArcelorMittal, REM Technik, IT Solutions CZ, na Mendelově univerzitě v Brně aj. Zákazníci většinou oceňují konkrétní praktické výstupy, přesah do osobnostního rozvoje a inspiraci, kterou jim školení a koučování přináší.

7 klíčových dovedností pro osobní restart
Nastartujte změny a jděte za svým cílem

7 nejčastějších chyb ve vedení lidí
Eliminujte omyly ve svém manažerském jednání

Efektivní delegování
Přirozené a racionální vedení lidí

Nově na manažerské pozici
Kompaktní know-how pro úspěšný start

Hana Ondráčková

lektorka, HR konzultantka a koučka

Hodnocení: 1,00
Při realizaci kurzů těžím z více než 20 leté praxe v personalistice a managementu. Opírám se jak o zkušenosti z oblasti HR, vedení týmů a řízení firem, tak o praxi lektora a teoretická východiska získaná studiem sociální pedagogiky. Nejvíce si vážím znalostí spojených s rozvojem a výkonem lidí a dnes nejraději pracuji se svými klienty nad tématy manažerského i osobního rozvoje a personálního řízení.

Personalistika v praxi
Nezbytné základy pro HR

Vytýkací a propouštěcí rozhovory
Komunikační dovednosti pro manažery a personalisty ve specifických situacích

Karel Otýs

expert na firemní nákup a B2B obchod

Hodnocení: 1,10
Ve své práci spojuji unikátní praktické know-how s potenciálem nákupních a obchodních týmů. Díky tomuto spojení se mi daří zvyšovat výkonnost a zlepšovat efektivitu obchodních a nákupních procesů i zlepšovat výsledky vyjednávání.

Náklady a úspory v nákupu
Snižujte firemní náklady díky úspornějším nákupům

Průběh, řízení a organizace nákupního procesu
Nastavte si výkonné nákupní procesy

Techniky vyjednávání pro nákupčí
Položte dodavatele na lopatky

Výběrová řízení a poptávky v nákupu
Vyberte ty nejlepší dodavatele

Richard Papík

expert v oblasti zpracovávání informací a porozumění textu

Hodnocení: 1,25
V rámci mého oboru se věnuji především rešeršním metodám, on-line systémům, informační podpoře vědy a výzkumu, také částečně informačním zdrojům pro competitive intelligence. Vedlejším výstupem, ale nemalým zájmem jsou metody osobní práce s informacemi problematika efektivního čtení. Cílem mého praktického tréninku je účastníky nejen seznámit s metodami rychlého a efektivního čtení, ale také dosáhnout zlepšení rychlosti čtení a míry porozumění textu.

Efektivní práce s informacemi s Doc. PhDr. Richardem Papíkem, Ph.D.
Ušetřete čas při čtení i hledání informací

Tomáš Parobek

expert na sales skills, trenér leaderů a trenérů, kouč

Hodnocení: 1,25
Svých sedmnáct let zkušeností s osobním prodejem dnes zúročuji jako trenér a kouč. Moje tréninky jsou proto postaveny na základech z praxe. Každý účastník získává z tréninku postupy, které skutečně fungují a vedou k reálnému zlepšení obchodních výsledků. Účastním se řady projektů rozvoje firem nejen u nás, ale i na Slovensku, Ukrajině či v Rusku.

Profesionální lektor
Jak vést vzdělávací akce v 21. století

Trénink suverenity a techniky vedení lidí
Leadership pro pokročilé

Vedení obchodního jednání
Taktiky pro uzavření výhodného businessu

Jitka Patríková

konzultantka a koučka v oblasti lidských zdrojů

Hodnocení: 1,07
Zkušenosti z oblasti vzdělávání dále získávala na zahraničních stážích v Brightonu, Paříži, Budapešti a Singapuru, kde prohlubovala své dovednosti. V roce 2000 získala Certifikát pro tréninkovou praxi (CIPD, Londýn) a Certifikát Profiles Int. Od roku 2001 působí jako nezávislá lektorka, konzultantka a koučka. Je členkou Mezinárodní asociace koučů (ICF).

Dovednosti pro úspěšné asistenty/-ky
Staňte se účinnou podporou managementu

Jak se stát skutečným mistrem komunikace
Jasná, rozhodná a přesvědčivá komunikace

Průlomové „win-win“ vyjednávání
Dosáhněte výhodných dohod namísto nevýhodných kompromisů

Milan Pavelka

Managing Director,Institut pro pracovní psychodiagnostiku s.r.o.

V rámci své práce se věnuji odhalování a rozvíjení znalostí, dovedností a osobnostních vlastností u manažerů. Od roku 2003 jsem partnerem v Institutu pro pracovní psychodiagnostiku. Ve spolupráci s psychology vytváříme nástroje, které lidem pomáhají v rozvoji pracovních kompetencí.

Komunikace a prezentace podle osobnostních předpokladů
Trénink s využitím psychodiagnostického testu

Obchodní komunikace podle typu osobnosti
Získejte pozornost a přesvědčte svého zákazníka

Soňa Porupková

lektorka rétoriky a moderátorka

Působím jako moderátorka a redaktorka v České televizi. Vedu také rétorické kurzy – individuální, firemní, online. Některé se věnují vyloženě tomu, jak správně artikulovat a precizovat svůj projev, jiné se spíše orientují na gestilukaci, vystupování, pohyb po pódiu a oční kontakt. Pro zkušenější klienty pak připravuji kurzy, ve kterých se zaměřujeme na mediální vystupování, jak správně vést prezentace, porady atd.

Jak na neverbální komunikaci se Soňou Porupkovou
Aneb zkroťte svá gesta a naučte se mluvit pomocí těla

Jak pracovat s dechem a hlasem se Soňou Porupkovou
Aneb mějte svůj projev pod kontrolou

Jak zatočit s přeřeky se Soňou Porupkovou
Aneb lekce správné artikulace a rozmlouvání

Jak zůstat v klidu a nenechat se při řeči rozhodit se Soňou Porupkovou
Aneb zatočte s trémou a nervozitou

Tomáš Průžek

LEAN Manager,Czech Airlines Technics, a.s.

Nové trendy v oblasti logistiky
Štíhlá logistika a další moderní metody

Skladová logistika pro vedoucí skladu
Efektivní organizace skladu a vedení jeho pracovníků

Gen. Ing. Andor Šándor je uznávaným odborníkem na otázky bezpečnosti, hrozby terorismu a krizový management. V současné době působí jako soukromý poradce v oblasti bezpečnosti. Věnuje se lektorské činnosti a pravidelně se objevuje v nejsledovanějších médiích.

Martin Sarnovský

expert na celní a daňovou problematiku

Hodnocení: 1,06
Zaměřuji především na řešení komplikovaných právních vztahů v oblasti cla a daní, spolupracuji při tvorbě legislativy zejména v celní oblasti. Můj výklad celní problematiky vychází z teoretických i praktických poznatků, které se snažím uchopitelným způsobem promítnout do uživatelské praxe. V zájmu dosažení maximálního užitku pro posluchače využívám při svých kurzech řadu interaktivních příkladů.

Komplexní know-how celního řízení
Ucelený pohled na celní řízení i aktuality z oboru

Základy celního řízení
Celní předpisy a základní orientace v celní problematice včetně novinek

Oswald Schorm

expert na komunikaci a vyjednávání, psycholog a kouč

Hodnocení: 1,07
Od roku 1995 působím jako lektor vzdělávacích kurzů v oblasti aplikované psychologie (obchodní, personální a manažerské psychologie) a působil jsem v privátní psychologické praxi (diagnostika, koučink, poradenství). Jako lektor a konzultant jsem spolupracoval s mnoha významnými českými podniky včetně vzdělávání pro státní správu.

Jak zvládnout obchodní vyjednávání pod tlakem s Oswaldem Schormem
Osvojte si úspěšné taktiky a strategie vyjednávání

Naprogramujte se na úspěch s Oswaldem Schormem
Cesta k efektivitě a osobní výkonnosti

Trénink jednání a komunikace s komplikovanými osobami s Oswaldem Schormem
Jak se nenechat vyvést z rovnováhy

Daniel Šmíd

lektor firemní kultury, korektního chování, moderní etikety, oblékání na úrovni a tvorby osobního stylu a firemní image

Pořádám semináře, workshopy a přednášky v Čechách, na Slovensku a v Rakousku. Mými klienty jsou obchodní, servisní a poradenské firmy, pojišťovny a banky, konzultační společnosti a také výrobní firmy, vyučuji na univerzitách.

Etiketa pro obchodníky s Danielem Šmídem
Protože dobré způsoby dělají dobré obchody

Pozitivní první dojem s Danielem Šmídem
Protože lidé si zapamatují, jak se s vámi cítili

Ivo Spilka

lektor a kouč

Hodnocení: 1,15
Více než 10 let jsem působil ve výrobě, předtím to byly telekomunikace. Pracoval jsem pro Celesticu a Carrier Refrigeration - nejdříve jako interní trenér a pak jako Continuous Improvement & Development Manager. V Carrieru jsem se stal certifikovaným mezinárodním trenérem pro VSM a získal praktické zkušenosti se zaváděním lean principů nejen ve výrobě a supply chain, ale i v navazujících business procesech.

Gamestorming v rozvojových programech
Naučte se pracovat s efektivní a zábavnou metodou facilitace workshopů

LEANou (línou) cestou k bezstarostné výrobě
Aneb LEAN nástroje a principy na základě prožitku

Time management pro mistry ve výrobě
Jak efektivně zacházet s časovými kapacitami svými i svých kolegů

Time, priority & self management
Zdravé řízení sebe samých i svého života

Ondřej Staněk

konzultant prezentačních dovedností, prezentačního designu a komunikace

Hodnocení: 1,03
Pomáhám firmám, které chtějí prezentovat své produkty a služby efektivněji, a jednotlivcům, kteří chtějí a potřebují svou prezentací prosadit sami sebe nebo svou myšlenku. Trénuji obchodníky v oblasti rozpoznávání emočních signálů, lži a klamu z mimických pohybů a řeči těla. Pracuji s řečníky, kteří vystupují na mezinárodních i tuzemských konferencích.

Chytrá vizualizace dat v prezentacích
Přetvořte nudná data v potěchu pro oči

Jak číst mikrovýrazy a analyzovat řeč těla
Odhalte mimické výrazy a zjistěte tak, o co partnerovi vlastně jde

Jak vytvořit prezentaci v programu Prezi NEXT
I vaše prezentace může být dynamická

Myšlenkové mapy
Nástroj motivace, rozvoje i dosahování výsledků

Presentation design of the future
How do you know that a presentation is modern? The audience loves every slide!

Prezentační design budoucnosti
Jak se pozná moderní prezentace? Že diváci hltají každý slide!

Daniel Štrobl

expert na komunikaci, mezilidské vztahy a jednání v zátěži, psycholog a kouč

Hodnocení: 1,09
Aktuálně působí jako stálý konzultant ředitelství personální sekce Ministerstva obrany ČR, přispívá do celoplošných médií (MF Dnes a Lidové noviny) a jakožto expert na problematiku lidského chování v zátěži je příležitostně zván také do České televize i Českého rozhlasu. Má také vlastní psychoterapeutickou praxi. Lektorování se věnuje několik let a spolupracoval již s řadou významných firem.

Detektor lži s Danielem Štroblem
Trénink odhalování pravdy a lži v komunikaci

Jak se bránit argumentačním trikům a demagogii s Danielem Štroblem
Nečistá argumentace jako nástroj manipulace a tlaku

Rozpoznejte manipulaci s Danielem Štroblem
Praktické rady, jak nepodléhat nejen citovým útokům

Veronika Štroblová

lektorka soft skills

Hodnocení: 1,15
Rozvoji soft skills se věnuji od roku 2009. Na trénincích kladu důraz na nedirektivní vedení, sebezkušenost a humor. Umím nadchnout, motivovat, otevřít problémy v bezpečné atmosféře a najít společně s účastníky efektivní řešení.

Dobrá argumentace - proč neposloucháme
Trénink argumentačních dovedností

How to become a real master of words
Clear, decisive, and persuasive communication

Keep Cool: obratná komunikace v konfliktních situacích
Bravurní zvládání nesnadných situací

Rozhodování a řešení problémů
Jak se vyvarovat chyb v úsudku

Iva Šubrtová

expertka na rozvoj soft skills, HR konzultantka, koučka a facilitátorka

Hodnocení: 1,15
Věnuje se poradenství pro organizační rozvoj, zejména z pohledu zvyšování efektivity organizací prostřednictvím zlepšování jejich lidského potenciálu. Vychází z vlastní pedagogické praxe a sedmileté zkušenosti ředitelky lidských zdrojů v poradenské společnosti.
Hodnocení: 1,06
Vytvořila unikátní koncepci procvičovacích přípravných kurzů češtiny. Do praxe ji uvedla a otestovala její úspěšnost na přípravných kurzech pro adepty univerzitních oborů spojených s bohemistikou. Vedle toho také píše do nejrůznějších periodik na rozmanitá témata, koriguje a edituje texty a působí v PR.

Jak psát gramaticky správně
Čeština stručně a efektivně pro ty, kdo potřebují psát bez chyb

Hana Šundová

lektorka komunikace, prezentačních dovedností a především kultury projevu, češtiny, pravopisu, úpravy písemností

Znám pravidla českého pravopisu. Vyznám se v pravidlech technické normy i etikety. Vím, kde vyhledat něco, co nevím. Těší mě, když pěkně napsaný e-mail či dopis přispěje k vyřešení sporu, k porozumění. Vím, že e-mail a dopis jsou naši vyslanci, naši pomocníci při budování kvalitních vztahů v práci i v soukromí.

Jiří Svoboda

ICT odborník, zkušený lektor a poradce v oblasti IT

Hodnocení: 1,22
Vzdělávání dospělých se věnuje od roku 1987 a může tak nabídnout více než 25 let praxe v tomto oboru. Přednáší, vede cvičení, lektoruje a koučuje v oblasti informačních technologií, mezilidské komunikace, prezentací, mezilidských vztahů, teorie vzdělávání, projektového řízení a managementu, mediace a řešení konfliktů.

Microsoft Excel 2010 pro ekonomy
Ekonomické výpočty a přehledy

Olga Svobodová

HR konzultantka a lektorka soft skills

Onboarding šitý na míru
Best Practice seminář pro HR

Personální controlling
Nástroj pro zvýšení efektivity HR procesů

Václav Toman

lektor mindfulness, školitel v oblasti pozitivní psychologie a efektivního seberozvoje

Pomáhám lidem budovat všímavost a schopnost zvládat stres. Lektoruji metodu Mindfulness, se kterou mám několikaleté zkušenosti a dokončené certifikované programy (včetně MBSR). Vytvořil jsem a školím kurz mindfulness pro firmu Johnson & Johnson. Školím také kurzy jako Tipy pozitivní psychologie nebo Prorůstové myšlení, které pomáhají lidem využít nejnovějších vědecký poznatků, jak být spokojenější a efektivněji se rozvíjet.“

Mindfulness
Jak snížit stres a zlepšit pozornost

Pozitivní a prorůstové myšlení
Nástroje pro větší spokojenost a efektivnější rozvoj

Jiří Tuvora

odborník v oblastech financí, oceňování podniků, cenných papírů a investic

Hodnocení: 1,30
Věnuji se především poradenství v oblasti podnikových financí, investic, cash managementu a treasury, fúzí, restrukturalizací, odhadcovské činnosti v oblasti nemovitostí, podniků, cenných papírů a jiného finančního majetku.

Analýza návratnosti projektů (Business Case)
Metody vyhodnocování investic v praxi

Finanční deriváty
Měnové a úrokové deriváty z hlediska obchodu i účetnictví

Jan Urban

expert v oblasti HR a konzultant managementu

Hodnocení: 1,27
Řadu let se věnuji podnikovému poradenství v oblasti řízení, organizace a rozvoje lidských zdrojů. Poradensky i formou lektorování jsem podporoval desítky domácích i mezinárodních podniků.

Dana Vankeová

lektorka podvojného účetnictví a daní pro právnické osoby

Hodnocení: 1,04
Od roku 2009 se plně věnuji lektorské činnosti, a to problematice podvojného účetnictví a daní pro právnické osoby. Založila jsem také vlastní firmu, kde klientům poskytuji vedení účetnictví a účetní poradenství.

Cestovní náhrady 2017/2018
Proplácení cestovních výdajů v praxi

Jana Vávrová

trenérka soft skills a HR konzultantka

Hodnocení: 1,13
Lektorskou činností se systematicky zabývám od roku 2002. Jsem certifikovanou trenérkou Situačního vedení®, absolvovala jsem certifikovaný kurz transakční analýzy a dále se vzdělávám například v systemických konstelacích, big mind aj. Jsem spoluautorkou koncepce Akademie projektového řízení a aktivně se podílím na jejím rozvoji a realizaci. Zaměřuji se především na témata související s komunikačními, obchodními a manažerskými dovednostmi, sebeřízením a personalistikou.

Asertivní desatero v praxi
Trénink zvládání obtížných situací

Krotitelé času
Time management pro každý den

Secrets of the best speakers
Presentation skills step by step

Time busters
Time management for every day

Marek Velas

trenér soft skills a HR konzultant

Hodnocení: 1,09
Jako lektor se zaměřuji na kurzy z oblasti soft skills a personalistiky, ve kterých klientům nabízím nejen svou odbornost jako metodik vzdělávání, ale i zkušenosti z praxe. Věnuji se také publikační činnosti.

Atraktivní vzdělávání a jeho efektivní controlling
Jak zvýšit kvalitu zaměstnanců a mít náklady po kontrolou

Onboarding šitý na míru
Best Practice seminář pro HR

Libuše Vitáčková

konzultantka a projektová manažerka,3V consult s.r.o.

Hodnocení: 1,33
Mám více než dvacetiletou praxi v řízení projektů u nás i v zahraničí. Od roku 2003 působím jako nezávislá konzultantka a projektová manažerka, a to jak na straně dodavatelů, tak i zákazníků. Pracovala jsem například pro společnosti ING Service Centre Budapest, ING Management Services, ČEZ Distribuce.

Praktické řízení projektů
Techniky a nástroje pro strategické řízení

Vedení a motivace projektového týmu
Jak vytvořit efektivní projektový tým

Helena Vojáčková

Managing Partner,HEDLEY AUDIT s.r.o.

Hodnocení: 1,15
Řídí společnost Akcento působící v oblasti podnikových financí a auditorskou společnost HEDLEY AUDIT. Je spoluautorkou několika publikací v oblastech Mezinárodních standardů pro finanční výkaznictví.

Finanční deriváty
Měnové a úrokové deriváty z hlediska obchodu i účetnictví

Zdeňka Volencová Žádníková

herečka a lektorka osobnostního rozvoje

Hodnocení: 1,00
Zdeňka se po maturitě na Gymnáziu Boženy Němcové v Hradci Králové přihlásila ke studiu na DAMU, obor loutkové a alternativní herectví. Když přešel celý její ročník do pražského Dejvického divadla, stala se i Zdeňka členkou jeho hereckého souboru. V divadle v Dejvicích působí Zdeňka dodnes. Mohli jsme ji spatřit i v několika televizních pohádkách. Mimo svou hereckou oblast se aktivně věnuje Nadačnímu fondu Zdeňky Žádníkové na podporu projektů zpříjemňování prostředí dětských zdravotnických zařízení, který založila.

Rétorika se Zdeňkou Žádníkovou Volencovou
Trénink rétorických dovedností pro každodenní využití

Štěpán Vorlíček

Jazykový poradce, novinář a copywriter

Hodnocení: 1,13
Spolupracuji s největší světovou jazykově-poradenskou agenturou The Writer z Londýna, pro níž jsem vedle mnoha napsaných stránek také školil zaměstnance O2 v oblasti tone-of-voice nebo zpracovával jazykové poradenství pro Slovenskou spořitelnu. Pod křídly vydavatelství firemních periodik Boomerang Publishing píšu například pro Volkswagen, Škodu Auto, Knihy Dobrovský.

Jak (nejen) v práci lépe psát
Vytvářejte texty, které neminou cíl

Rudolf Vyvadil

odborník v oblasti vedení účetnictví a personalistky

Hodnocení: 1,25

Mzdová agenda krok za krokem
Zpracování mezd na profesionální úrovni

Personální agenda
Jak správně vést administrativu v oblasti HR

Jana Wiesner

expertka na manažerskou a sociální psychologii, psycholožka, psychoterapeutka, koučka a pedagožka

Hodnocení: 1,00

Efektivní komunikace
Jak zvládnout i obtížné situace s grácií

Suverénní vystupování před kritickým publikem
Získejte publikum na svou stranu

Jan Zadák

expert v oblasti digitalizace

Během své více než dvacetileté praxe ve vrcholovém managementu nasbíral unikátní zkušenosti v oblasti vedení lidí, strategického plánování, zlepšování prodejních schopností a dennodenního řízení businessu v Americe, Evropě, Asii, Africe i Blízkém východu. Díky globální kariéře v IT průmyslu nabízí unikátní náhled do problematiky digitalizace, automatizace a jejich dopadu na byznys.

Petra Zárubová

lektorka manažerských dovednosti, facilitátorka a koučka

Hodnocení: 1,12
Lektorování se věnuje od roku 2007. Působila na několika odborných i manažerských pozicích, například ve společnostech TNT Express Worldwide, Warmpeace a Singing Rock. Aktuálně působí jako facilitátorka a koučka firemního vzdělávání.

Jak dostat z lidí to nejlepší
Facilitace jako technika vedení porad a workshopů

Jak úspěšně komunikovat změny
Change management pro ty, kdo změny uvádějí do života

Jak úspěšně řídit změny
Change management pro ty, kdo změny vytvářejí

Klíč k úspěšnému leadershipu
Doveďte svůj tým k vyšší výkonnosti

Storytelling
Povězte to příběhem

The key to successful leadership
Guide your team to higher performance!

Martin Zbránek

trenér soft skills

Hodnocení: 1,07
Od roku 2008 se věnuje lektorské činnosti, personalistickému poradenství a koučování. Při vedení kurzů se opírá o principy Kolbeho systému učení, vysoké míry aktivizace a intenzivního zapojení účastníků. Dříve pracoval jako manažer interního vzdělávání ve společnosti American Restaurants, s. r. o., kde se podílel také na vedení assessment center.

Manažer na startovní čáře
Jak uspět v roli manažera

Jan Žižka

poradce managementu a konzultant v oblastech firemní strategie, HR a financí

Hodnocení: 1,06
Během své kariéry jsem se věnoval vzdělávání zaměstnanců. Ve společnosti Myllykoski Sales GmbH jsem vedl kurzy finančního řízení, v Mondi Štětí jsem se soustředil na leadership. Se společností top vision spolupracuji od roku 2009. Podílím se na vedení odborných seminářů a vystupuji na konferencích.

Ondřej Zukal

konzultant digitálních dovedností

Hodnocení: 1,21
Školím digitální dovednosti a pomáhám firmám se zaváděním digitálních nástrojů. Jsem nezávislým Apple konzultantem a v rámci projektu Digiskills strategicky připravuji online microlearningové kurzy zaměřené na posilování digitálních dovedností.

Digitální inovace pro HR
Nástroje, aplikace a online služby, bez kterých se v HR neobejdete

Digitální produktivita pro moderní sales
Jak využít moderní technologie pro efektivní obchod a prodej

Bohužel pro zvolená kritéria nyní nemáme žádné akce.
Kategorie

Město

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru