Top vision

czen

Kariéra

Právě hledáme

Spojuje nás důvěra v naše služby a snaha naplnit potřeby klientů minimálně na sto procent. Nebojíme se změn a inovací. Je pro nás důležitá přátelská a otevřená komunikace.

Pokud sdílíte podobné hodnoty, jste na správném místě. Ať již chcete začít svou kariéru po studiu nebo rozvíjet svou praxi, možná hledáme právě vás.

Kateřina Michálková
Hledáme kandidáty, kteří obohatí náš tým o nový pohled na věc.

Kateřina Michálková

Chief Human Resources Officer

Spolupráce s lektory

Chceme naplňovat potřeby i těch nejnáročnějších klientů, a proto neustále hledáme lektory s nejlepšími referencemi napříč obory a tématy.

Naši lektoři jsou nejen odborníky na dané téma, ale zároveň již mají několikaleté zkušenosti s lektorováním. Jsou to osobnosti, které učení baví a zároveň inspiruje. Rádi předávají svoje know-how a vymýšlí nové metody výuky.

S lektory uzavíráme nejčastěji dohodu o provedení práce nebo rámcovou smlouvu o dlouhodobé spolupráci. Hledáme tedy především nezávislé experty, kteří mají rádi svoji svobodu, ale na které se zároveň můžeme spolehnout.

Kontaktní formulář

Nahrát přílohu

Max. velikost 8MB.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru