Top vision

czen

E-booky

Cesta na vrchol

Rozhodli jste se přidat k těm, kteří míří vysoko? Tato příručka vás vezme za ruku, provede vás nesnázemi a podpoří vás, kdybyste to náhodou chtěli vzdát. Úspěch stojí za vynaložené úsilí a čeká už jen na vás.

Plánujte

I kdybyste se opravdu snažili, nenašli byste mnoho lidí, kteří by o sobě tvrdili, že jejich úspěch je důsledkem pouhé náhody. Je potřeba mít plán a potom pracovat podle plánu.

Vytvořte nezapomenutelnou prezentaci

Nadešel ten okamžik, kdy nutně potřebujete vyvolat dobrý dojem, strhnout pozornost sálu a nadchnout kolegy pro svůj nápad? Nemusíte sedět před monitorem počítače a čekat na inspiraci. Spoustu tipů a triků najdete právě zde.

Mindfulness

Stresují vás vysoké nároky vašeho okolí? Nebo v horším případě nedosažitelné nároky, které kladete sami na sebe? Mindfulness je metoda, která vás naučí pustit problémy z hlavy a být teď a tady.

Flexi jobs

Najděte způsob, jak být ve své práci produktivní, a přitom naprosto svobodní. Flexi job si můžete přizpůsobit podle vlastních potřeb. Tento e-book vám prozradí, jak na to.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru