Top vision

Rádi bychom reagovali na aktuální opatření vlády a informovali vás, že nová opatření platná od 22. 11. 2021 nemají žádný efekt na prezenční konání vzdělávacích akcí.

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví BOD I, odstavec 13, se povinnost prokázat se ukončeným očkováním či bezinfekčností po prodělání nemoci Covid-19 nevztahuje na vzdělávací aktivity do počtu 20 osob.

Všechny naše kurzy mají omezenou kapacitu maximálně 12 osob a během kurzů dodržujeme ostatní platná nařízení o pobytu na provozovnách maloobchodu a služeb.

Nemusíte se tak bát přijít na naše kurzy či si objednat kurz s prezenční účastí.

Na našich kurzech vás přesto vyzveme k předložení potvrzení o absolvovaném očkování či bezinfekčnosti. Pokud nejste očkovaní a ani jste neprodělali Covid v posledních 180 dnech, budeme rádi, pokud si nejpozději den před vaší účastí uděláte alespoň samotest, který je dostupný v lékárnách, a nebo se půjdete otestovat do laboratorního zařízení.

Pro větší bezpečí na našich kurzech vám pak nabízíme i možnost využít samotesty naše, které si můžete udělat ráno před kurzem. V takovém případě vás poprosíme o příchod na kurz alespoň 30 minut před začátkem, ať vše v pořádku stihneme.

Děkujeme za spolupráci a za dodržování a respektování obecných pravidel, jako jsou nasazené respirátory ve společných prostorách, používání dezinfekce a bezpečné rozestupy.

Těšíme se na vás na našich kurzech.

Na vaší bezpečnosti nám záleží – epidemiologickou situaci proto sledujeme, držíme krok s nařízeními a jsme vždy aktuální – o veškerých případných změnách vás proto budeme informovat. Sledujte nás a brzy na viděnou!

Kurzy Soft skills
Kurzy Hard skills

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru