Top vision

czen

Darujte kurz pod stromeček!

Jedinečný zážitek je tím nejlepším dárkem. Krása nových věcí vyprchá, ale radost z osobního rozvoje zůstane. Nadělte svým blízkým pod vánoční stromeček některý z inspirativních kurzů nebo využijte náš univerzální dárkový poukaz.
 

Vánoční čas se nezadržitelně blíží a obchody plní bezradně bloudící vystresovaní lidé, shánějící na poslední chvíli vhodný dárek. Máme pro vás dobrou zprávu! Letos se můžete vánočnímu chaosu zcela vyhnout!

Pomozte rodině a svým blízkým k osobnímu rozvoji a darujte kurz z naší pestré nabídky. Že si nevíte rady s výběrem? Inspirujte se následujícím přehledem našich nejoblíbenějších!

 

Fenomén úspěchu

Máte ve svém okolí lidi, kteří myslí negativně? Pomozte jim nahlédnout do limitů lidské mysli, poznat spouštěče automatismů a začít myslet jako úspěšní. Záleží vám na úspěchu vašich blízkých? Zajímá vás, jaká je mentalita vítězů, co se honí v hlavách těch nejlepších ve svých oborech? Darujte s námi procházku hloubkovou inventurou individuálních cílů a inspirujte vaše blízké příběhy úspěšných. Přečtěte si článek a místo ponožek nadělte pod stromeček přínosný kurz Fenomén úspěchu!

 

Brain Control

S kurzem Brain Control získají vaši blízcí návod na účinné pozitivní programovaní jejich mozku. Tento interaktivní trénink je založen na osobním prožitku a pomůže vám změnit automatismy zaryté v mozku. Oblíbený kurz lektorky Renaty Dvořákové doporučuje 98% účastníků. O Brain Control se více dočtete v článku.

 

Manažer do naha

Letošní novinka kouče Jiřího Kuly pomůže co nejlépe využít potenciál při manažerské práci. Máte v rodině manažera? Nadělte mu pod stromeček tento trénink! Jiří Kula odhalí, co lidem brání plně využívat vlastní možnosti i potenciál jejich podřízených a naučí lépe řídit a motivovat jejich tým. S Manažerem do naha se manažer, zkušený, či začínající, stane otevřenějším a odvážnějším. Čtěte rozhovor s Jiřím Kulou

 

Úspěšná manažerka

Žena ve vedoucí pozici už dávno není mýtus, jak ale přesvědčit vaše mužské kolegy, aby ji začali brát vážně? Pomozte partnerce, matce, dceři či sestře poznat jak se efektivně dorozumívat na poli mužsko-ženské, ale i čistě ženské komunikace. S tréninkem Úspěšné manažerky si ženy osvojí manažerské dovednosti se zaměřením na potřeby žen a zdravě posilí své sebevědomí.

 

Moderní etiketa s Evou Filipovou

Jak být okouzlující dámou či opravdovým gentlemanem nejen v byznysu? Představování, hierarchie společenských úrovní, vhodné a nevhodné oblečení pro byznys, význam barev, etiketa stolování či v komunikaci. To vše a mnohem více z této zajímavé a důležité oblasti odhalí spisovatelka a odbornice v oblasti etikety Eva Filipová. Jen pozor, aby se obdarovaný tímto kurzem při rozdávání dárků neurazil :). 

 

Trénink brilantní paměti s Dr. Michaelou Karsten

Paměťová expertka a držitelka světového rekordu v paměťových schopnostech, charismatická Michaela Karsten, přináší celou řadu šikovných pomůcek, díky kterým pomůže zlepšit paměť každého účastníka. Po absolvování kurzu si jsou účastníci schopni vmžiku zapamatovat na první pohled nezapamatovatelné věci. Trénink brilantní paměti patří k naší špičce, dosud nabyl hodnocení 1,04. 

 

Sociální sítě za den

Facebook, Twitter, LinkedIn a další sociální média, ať chceme či ne, vládnou světu. Sociální sítě vnesly na pole firemní komunikace celou řadu nových možností. Znáte někoho, kdo chce držet krok s dobou a chtěl by se naučit využívat sociální sítě z profesního hlediska co nejlépe? Pak jsou Sociální sítě za den jasnou volbou! Kurz je vhodný i pro začátečníky.
 

A to není vše! Máme pro vás připravenou spoustu dalších kurzů. Další vánoční tipy naleznete na našich stránkách.

 

e-book Vytvořte nezapomenutelnou prezentaci

Vytvořte nezapomenutelnou prezentaci

Naučte se s námi opustit nudné stereotypy v prezentování, proměňte trému ve svou výhodu a odrovnejte kolegy i nadřízené perfektním projevem.

nahoru