Top vision

Chytré aplikace pro chytré asistentky

Kdo je ve vaší kanceláři nejvytíženější a nejzaneprázdněnější? Pokud pracujete na pozici asistentky, pravděpodobně jste to vy. Právě proto je důležité, abyste byla i tou nejlépe organizovanou osobou ve firmě, která ví všechno a má přehled o všem a o všech.

 

Administrativní práce s dokumenty, organizování schůzek, bookování letenek, hotelů, restaurací… Někdy je toho tolik, že byste si i vy přála mít svou osobní asistentku, na niž byste mohla delegovat některé úkoly. Tento sen si však můžete splnit hned teď. Vytvořte si svůj vlastní tým virtuálních asistentů v podobě online nástrojů a digitálních aplikací.

 

1PASSWORD: váš digitální tajemník

 

Pamatujete si všechna svá přístupová hesla? Nebo je neustále hledáte a bojíte se, že je jednoho dne nenajdete? Přitom stále přibývají nová a nová. Denně se přihlašujete k počítači, do internetového bankovnictví, k sociálním sítím, do elektronické pošty… Aplikace 1Password dokáže bezpečně spravovat všechna vaše hesla na jednom místě. Přístup k vašim heslům má jen ten, kdo zná Master Password. Tedy vy.

 

DOODLE: váš digitální organizátor

 

Pokud organizujete pracovní poradu pro více lidí a potřebujete najít termín, který bude vyhovovat všem, můžete využít online nástroj Doodle. Otevřete si stránku doodle.com, navrhnete několik termínů, pošlete všem pozvánku s odkazem, kolegové vyznačí preferované termíny a vy okamžitě vidíte, která varianta je pro ně nejlepší.

 

 

GOOGLE FORMS: váš digitální analytik

 

Pokud plánujete teambuilding a potřebujete zjistit, o jaké aktivity by měli lidé ve vaší firmě největší zájem, využijte Google Formuláře. Vyplníte název formuláře, otázky a volitelné odpovědi, formulář odešlete, a pak už jen čekáte, až přijdou první odpovědi, které jsou v okamžiku procentuálně vyhodnoceny a vyobrazeny ve formě grafů. 

 

 

CANVA: váš digitální grafik

 

Připravujete pozvánku na firemní večírek? A přála byste si, aby vypadala jako od profesionálního designéra? Využijte online nástroj Canva. Na stránce canva.com si vyberete ze široké nabídky šablon, do nichž už stačí jen doplnit text. Pokud jste však kreativní, Canva dovoluje i úpravy předpřipravených šablon. Můžete změnit písmo, pozadí, vkládat vlastní fotografie…  

 

POCKET: váš digitální kouč

 

Když v práci narazíte na inspirativní nebo motivační článek, například na blogu Top Vision, ale nebudete mít čas si ho hned přečíst, uložte si ho do aplikace Pocket. Aplikaci si můžete pohodlně stáhnout do svého mobilního telefonu. Článek později snadno najdete a můžete si ho přečíst po cestě z práce v metru nebo ve vlaku.

 

Chcete se dozvědět více o online nástrojích, které vám dokážou usnadnit práci? Přijměte naše pozvání do kurzu Digitální produktivita pro moderní asistentky. Držíme vám místo.

 

Nový komentář

e-book Odcházejte z práce včas

Odcházejte z práce včas

Pracujte efektivněji, vyhněte se přesčasům a odcházejte z práce včas!

nahoru