Top vision

czen

10 NEJ top vision

Máme za sebou 15 let zkušeností se vzděláváním a dlouhou řadu spokojených klientů. Zajímá vás, které kurzy jsou nejoblíbenější, a na kterých rozhodně nesmíte chybět? Pojďme společně nahlédnout pod pokličku čísel a našich deseti NEJ otevřených kurzů.

 

NEJoblíbenější kurzy

Velká čtyřka, i tak pracovně říkáme čtveřici našich vůbec nejoblíbenějších kurzů. Jak přesvědčit kolegy a dohodnout se? Jak připravit prezentaci, která zaujme? Jak komunikovat? To jsou dovednosti, které potřebujete nejčastěji posílit a se kterými vám pomáháme.

Právě proto se otevřené kurzy Umění prosadit vlastní názor, Obratná komunikace v konfliktních situacích, Tajemství nejlepších spíkrů a Komunikační dovednosti octly na samé špici tabulky oblíbenosti. Za posledních šest let jsme tyto čtyři tréninky uspořádali už pro 1.200 z vás! A to ani nepočítáme, kolikrát jsme tato oblíbená témata zařadili do firemních rozvojových vzdělávacích programů.

 

NEJoblíbenější oblast

Jednoznačně nejžádanější oblastí, ve které se chcete neustále vzdělávat, jsou Manažerské dovednosti, které si za posledních šest let objednalo přes 2.700 z vás. V top vision vám pomáháme po celou vaši manažerskou kariéru, od úplných začátků až po ty nejvyšší sféry.

 

NEJlépe hodnocené kurzy

Kurz Manažerských dovedností se řadí mezi nejlépe hodnocené kurzy top vision. Spolu s Tréninkem brilantní paměti Dr. Michaely Karsten a kurzem Rétoriky a šarmu v komunikaci s Janem Přeučilem patří v této kategorii do naší top trojky.

 

NEJširší nabídka

V oblíbené oblasti Manažerských dovedností toho máme pro vás opravdu hodně. Pětadvacítka různých kurzů zaměřených na manažerské vzdělávání dělá z této oblasti naši nejrozšířenější. Aktuálně fandíme například novince Manažer do naha, která pomůže zkušeným manažerům využívat co nejlépe jejich potenciál.

 

NEJstarší kurzy

Vzděláváme vás už dlouhých čtrnáct let. Zdaleka nejstarší tréninky sahají svými premiérami až do roku 2001 a řada z nich, jako například Event Management, Firemní časopis, nebo Trénink suverenity a techniky vedení lidí fungují v inovovaných podobách dodnes.

 

NEJnovější kurz

Teprve pár dní máme v nabídce novinku Home office jako moderní forma práce. Vaši zaměstnanci práci z domova přímo zbožňují? Přijďte si pro inspiraci a dozvíte se, jak zaměstnance kontrolovat a jak celý proces legislativně ošetřit.

 

NEJúspěšnější novinka

Trendem posledních let se rozhodně staly sociální sítě, a právě o nich je řeč. Na Facebooku, Twitteru, či LinkedInu je již většina z nás, a tak jsou to tyto kurzy, které se jako horké novinky zařadily mezi velmi žádané akce.

O tom, že marketing a propagace firem či produktů se dá na Facebooku dělat velice výhodně a úspěšně, se dozvíme na každém rohu. Jak však ideálně cílit reklamu a podpořit růst tržeb, o tom se dozvíte v novém kurzu, který vede zkušená konzultantka v oblasti sociálních médií Eliška Vyhnánková. Kurz Facebook a firemní komunikace měl svou premiéru v top vision letos v březnu a během čtyř měsíců se pro velký zájem konal už šestkrát.

 

NEJhlučnější kurz

Hojně poptávané a vždy maximálně naplněné jsou tréninky Rétoriky a šarmu s Janem Přeučilem. Populární herec a rétor se v top vision vždy postará o pořádný rozruch, když na svých kurzech pořádá různá hlasitá rétorická cvičení. A tak není divu, že se trénink Rétoriky a šarmu stal bezkonkurenčně nejhlučnějším ze všech.

 

NEJkratší kurzy

Půldenních kurzů pořádáme celkem čtyřiadvacet, z nich jsou nejlépe hodnocené tréninky Řeč těla, Asertivní desatero v praxi a Facebook a firemní komunikace, nebo třeba Small Talk

 

NEJvíce novinek

Spolu s kurzem Facebooku spouštíme další novinky. Už to tak vypadá, že se chystá průlomová sezona! Zatímco v posledních letech se v nabídce kurzů objevovalo běžně deset nových kurzů, letos jsme pro vás připravili dvaadvacet novinek! Máte se tedy rozhodně na co těšit.

 

Nový komentář

e-book Naučte se vstávat dřív

Naučte se vstávat dřív

Dozvíte se, jak si zautomatizovat brzké ranní vstávání a proměnit jej ve výhodu. Poradíme vám, jak se vyvarovat prokrastinaci a jak je to s ranní kávou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru