Top vision

czen

Využijte akce 3 kurzy + voucher v hodnotě 500 Kč

3 + kniha pro radost

Booktook.cz Odpočinete si rádi u dobré knihy?

Ať už máte raději napínavou detektivku, nebo jsou pro vás knihy dalším způsobem, jak se vzdělávat, připravili jsme si pro vás dárek.

Při objednání a zaplacení 3 kurzů Top Vision s datem konání do 31. 12. 2018 od nás získáte voucher v hodnotě 500 Kč do Booktook.cz, internetového obchodu s více než 250 000 tituly v nabídce.

Booktook.cz, to je více než knihkupectví. Najdete u nich kromě knih, e-knih, audioknih a učebnic také nejrůznější počítačové i jiné hry, školní sety, dárkové balíčky a leccos dalšího, co vám udělá radost. Podobně jako my se v Booktook.cz už druhé desetiletí starají o tisíce spokojených klientů a neustále vymýšlí, jak svou nabídku i služby zlepšovat.

Proto jsme si vybrali právě je a věříme, že i vám udělá naše spolupráce radost.

Těšíme se na viděnou na našich kurzech.

Podmínky akce 3 + kniha pro radost

Jak se můžu akce zúčastnit?
Podzimní akce se můžete zúčastnit, když si v době od 31. 10. 2018 do 31. 12. 2018 závazně objednáte 3 otevřené kurzy z naší nabídky a uhradíte fakturu. Splníte-li tuto podmínku, získáváte navíc zdarma poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup jakéhokoliv sortimentu v internetovém knihkupectví Booktook.cz (neplatí v kamenné prodejně) – tento bonus můžete čerpat až do 30. 6. 2019.
Do podzimní akce se můžete zapojit opakovaně, a to vždy s dalšími závaznými objednávkami. Nabídka platí pro fyzické i právnické osoby.

vybrat kurz

Podrobné podmínky akce

  • Pořadatelem akce „3 + kniha pro radost“ (dále jen „Akce“) je společnost Top Vision, s.r.o. se sídlem Na Florenci 31, 110 00 Praha 1, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 265283. (dále jen „Pořadatel“).
  • Akce probíhá od 31. 10. 2018 do 31. 12. 2018 (dále jen „Doba Akce“) na webové stránce www.topvision.cz.
  • Do akce budou zařazeni zákazníci, kteří si v době akce závazně objednají 3 otevřené kurzy a uhradí fakturu. Klient, který splní tuto podmínku získá poukázku na 500 Kč na nákup jakéhokoliv sortimentu v internetovém e-shopu Booktook.cz. Poukázku musí uplatnit do 30. 6. 2019.
  • Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného rozhodnutí souvisejícího s trváním a konáním akce, zejména právo na změnu délky trvání akce a na zrušení akce. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při realizaci akce.
  • Akce se může zúčastnit každá fyzická i právnická osoba, která souhlasí s podmínkami soutěže a je starší 18 let.
  • Pořadatel je oprávněn kdykoliv jednostranně měnit a doplňovat tato Pravidla. Ke dni účinnosti nového znění Pravidel pozbývají účinnosti jejich předchozí znění.
  • Tato Pravidla jsou platná a účinná od 31. 10. 2018.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru