Top vision

czen
Ohodnoťte Top Vision

Připravíme firemní kurzy na míru

Chcete připravit školení pro celý tým? Preferujete přizpůsobit program kurzu vašim potřebám? Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

Naši klienti
ostrava
Elearning
Platba kartou

Bonusová sekce

Vstupte do BONUSOVÉ SEKCE, kde najdete inspirativní videa, e-booky, záznamy z našich konferencí a mnoho dalšího. K odemknutí sekce stačí zadat váš e-mail.

Bonusová sekce

Blog top vision

Ať už hledáte inspiraci pro svůj vlastní rozvoj nebo se zajímáte o možnosti
firemního vzdělávání, sledujte náš blog plný novinek a zajímavostí.

PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ: Umění přenášet vize do reality

PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ: Umění přenášet vize do reality

Projektové řízení je náročná disciplína, která obnáší i vysoké dávky adrenalinu. Je nutné čelit rizikům a neustále se přizpůsobovat měnícím se podmínkám. Lektor Luboslav Gerliczy nám prozradil, co všechno je potřeba promyslet při plánování projektu a jak se pozná, že by bylo lepší projekt ukončit.

MOTIVACE: tajemství vysoké produktivity a kreativity

MOTIVACE: tajemství vysoké produktivity a kreativity

Dokud budou v kancelářích pracovat lidé, a ne umělá inteligence, musíme počítat s tím, že pracovní výsledky budou ovlivněny různými proměnnými. Jednou z nich je i motivace, o které jsme si povídali s lektorkou Jaromírou Stejskalovou. Přečtěte si, na co by měli myslet manažeři, aby své lidi správně motivovali, nebo alespoň nedemotivovali.

Rovnice úspěchu: Odbornost, soft skills a sebevědomí

Rovnice úspěchu: Odbornost, soft skills a sebevědomí

Vystačíte si v dnešním světě s odborností? Stěží. K tomu, abyste prosadili své nápady, potřebujete sebevědomí, věřit v sebe sama. A protože sami toho dokážete jen velmi málo, neobejdete se bez soft skills, s nimiž se vám budou snáze navazovat spolupráce. V rozhovoru s lektorkou Anastazií Meindl najdete spoustu inspirace, jak na sobě pracovat.

Improvizace je filosofie, díky které můžete v dnešním VUCA světě spokojeně žít

Improvizace je filosofie, díky které můžete v dnešním VUCA světě spokojeně žít

Přáli byste si být v práci kreativnější a odvážnější? Rádi byste se zbavili strachu z toho, že když své nápady vyslovíte nahlas, možná se znemožníte? S lektorkou Marianou Zacharovou jsme si povídali o tom, jak mohou principy improvizace prospět nejen inovacím, ale i spolupráci a porozumění ve firmě.

Proč se rozvíjet s top vision?

1,21 průměrná známka
kvality kurzů

6 117 spokojených účastníků
každý rok

1 432 tréninkových dnů
a kurzů ročně

22 úspěšných let
na trhu

nahoru