Top vision

czen

Připravíme firemní kurzy na míru

Chcete připravit školení pro celý tým? Preferujete přizpůsobit program kurzu vašim potřebám? Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

Klienti o našich programech na míru říkají

Monika Kohoutková

Personální ředitelka,
ŠKODA PRAHA Invest s.r.o.

 Top vision dokáže vystihnout naši skutečnou potřebu, pochopit její příčinu, aby pak na míru připravila profesionální plán krok po kroku, precizně jej zrealizovala a ještě jen tak mimochodem zatraktivnila naši interní PR a vyšperkovala náš evaluační proces.

Marta Rypplová

HR Manager,
BRUSH SEM, s.r.o.

 Veškeré realizované programy byly vždy přesně zacíleny na potřeby naší společnosti, měly jasnou koncepci a v případě možnosti vzájemnou provázanost.

Hana Stalmachová

Vice President HR Development,
T-Mobile Czech Republic a.s.

 Spolupráci s top vision hodnotíme jako vysoce profesionální. Oceňujeme zapojení a aktivitu při zacílení programu, flexibilitu a kreativní přístup k řešení, stejně jako perfektní realizaci a erudovaný lektorský tým.

Blog top vision

Ať už hledáte inspiraci pro svůj vlastní rozvoj nebo se zajímáte o možnosti
firemního vzdělávání, sledujte náš blog plný novinek a zajímavostí.

Firemní vzdělávání s Top Vision

Firemní vzdělávání s Top Vision

Celoživotní učení je nepostradatelnou součástí našich životů. Svět se díky digitálním technologiím vyvíjí stále rychleji, některé pracovní pozice vznikají a jiné zanikají. Konkurence je velká. Získejte náskok. Trénujte s Top Vision.

Současnost, stres a my

Současnost, stres a my

Žijeme ve velmi hektické a uspěchané době, ve které nároky na každého jednotlivce stále stoupají. Narůstají však také nejistoty, které zasahují náš pracovní i osobní život. Jak si poradit s všudypřítomným stresem? To se dozvíte v článku lektorky soft skills Lenky Kolajové.

Nová sada dovedností pro B2B obchod 21. století

Nová sada dovedností pro B2B obchod 21. století

B2B obchod prošel v posledních letech zásadními změnami, které se týkají zejména nákupního rozhodování zákazníků. Tyto změny vyvolávají nároky na nové dovednosti obchodníků. Jaké dovednosti to jsou? To se dozvíte v článku lektora Karla Otýse.

Soustřeďte se na nejdůležitějších 20 %

Soustřeďte se na nejdůležitějších 20 %

Kolik procent vaší práce přináší vašemu podniku prokazatelné zisky? Pokud jste si tuto otázku nikdy nepoložili, nastal čas, abyste se seznámili s pravidlem 80/20. Paretovo pravidlo se dá uplatnit v mnoha oblastech byznysu. V nákupu pomáhá najít příležitosti k úsporám.

Proč se rozvíjet s top vision?

1,21 průměrná známka
kvality kurzů

6 117 spokojených účastníků
každý rok

1 432 tréninkových dnů
a kurzů ročně

18 úspěšných let
na trhu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru