Top vision

czen

Připravíme firemní kurzy na míru

Chcete připravit školení pro celý tým? Preferujete přizpůsobit program kurzu vašim potřebám? Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

Naši klienti

Blog top vision

Ať už hledáte inspiraci pro svůj vlastní rozvoj nebo se zajímáte o možnosti
firemního vzdělávání, sledujte náš blog plný novinek a zajímavostí.

Jak si vybudovat respekt?

Jak si vybudovat respekt?

RESPEKT neobdržíte v dárkovém balíčku společně s novým názvem pozice. Naopak. Pokud jste právě povýšili na týmového lídra, připravte se na to, že v prvních týdnech bude váš tým testovat, jestli na vedoucí pozici vůbec máte. Hlavně si to neberte osobně. Každý šéf si tím musí projít.

Jak vytvořit LOVE BRAND?

Jak vytvořit LOVE BRAND?

Jsou značky, které milujeme. Tyto značky pro nás znamenají více, než jen zboží. Dotýkají se totiž něčeho, co je pro nás důležité. Dotýkají se ARCHETYPŮ. Poznejte základní ARCHETYPY reprezentující naše základní touhy.

STORYTELLING: příběh vaší značky

STORYTELLING: příběh vaší značky

Zajímá vás, jak vaší značce dodat zvučnost? Jak zaujmout, aby si ji zapamatovali? Jak získat zákazníky, kteří budou fungovat jako fanklub? Jak zformovat základnu zapálených zaměstnanců? Zkuste STORYTELLING.

Jak vám chutná sendvič?

Jak vám chutná sendvič?

Možná už jste se doslechli nebo dočetli o tom, že zpětná vazba má mít podobu sendviče. Sendvičová metoda vkládá kritiku mezi dvě pochvaly, aby byla negativní zpětná vazba lépe strávena. Funguje to však doopravdy?

Proč se rozvíjet s top vision?

1,21 průměrná známka
kvality kurzů

6 117 spokojených účastníků
každý rok

1 432 tréninkových dnů
a kurzů ročně

18 úspěšných let
na trhu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru