Top vision

czen
Ohodnoťte Top Vision

Připravíme firemní kurzy na míru

Chcete připravit školení pro celý tým? Preferujete přizpůsobit program kurzu vašim potřebám? Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

Naši klienti
Elearning
Platba kartou

Bonusová sekce

Vstupte do BONUSOVÉ SEKCE, kde najdete inspirativní videa, e-booky, záznamy z našich konferencí a mnoho dalšího. K odemknutí sekce stačí zadat váš e-mail.

Bonusová sekce

Blog top vision

Ať už hledáte inspiraci pro svůj vlastní rozvoj nebo se zajímáte o možnosti
firemního vzdělávání, sledujte náš blog plný novinek a zajímavostí.

Jak implementovat ESG do řízení organizace?

Jak implementovat ESG do řízení organizace?

Hodnoty ESG se staly nepostradatelnými faktory pro fungování firem, které usilují o udržitelnost a pozitivní společenský dopad. Implementace ESG do řízení organizací proto není pouze trendem, ale nezbytným krokem k úspěchu. Budoucnost podnikání již byla definována. Pojďme se podívat, jak se na ni připravit.

Hodnoty ESG a firemní komunikace

Hodnoty ESG a firemní komunikace

Udržitelnost už dnes nepředstavuje jen módní slovo. Environmentální a sociální faktory sehrávají stále dominantnější roli ve fungování úspěšných podniků. Firmy, které se snaží být odpovědné a transparentní, často hledají cesty, jak své ESG aktivity komunikovat, aniž by jejich poselství působilo jako další marketingové klišé.

ESG: Klíč k úspěšnému a udržitelnému podnikání

ESG: Klíč k úspěšnému a udržitelnému podnikání

ESG formuje cestu k udržitelnému a odpovědnému podnikání, které je stále důležitější pro firmy všech velikostí. Týká se jednotlivců, týmů, společností, zkrátka nás všech jako celku. Zahrnutí ESG do strategie firmy není jen otázkou image, ale stává se zásadní součástí jejího dlouhodobého úspěchu a stability.

Podcast: Fotkou a Legem k transparentní komunikaci – Radek Pernica

Podcast: Fotkou a Legem k transparentní komunikaci – Radek Pernica

Co v nás vyvolává pohled na fotografii a jak toto propojení ovlivňuje naše vzdělávání? Připravte se na hluboký pohled do tématu komunikace a rozvoje osobnosti v novém rozhovoru s Radkem Pernicou. Prozkoumáme, jak vizualizace a metafory přinášejí nové dimenze do manažerské praxe, a jak gamifikace ve vzdělávání může motivovat ke kreativitě. V rozhovoru se dotkneme i tématu správné definice cílů a schopnosti mluvit o skrytých potřebách.

Proč se rozvíjet s top vision?

1,21 průměrná známka
kvality kurzů

6 117 spokojených účastníků
každý rok

1 432 tréninkových dnů
a kurzů ročně

22 úspěšných let
na trhu

nahoru