Top vision

Ohodnoťte Top Vision

Připravíme firemní kurzy na míru

Chcete připravit školení pro celý tým? Preferujete přizpůsobit program kurzu vašim potřebám? Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

Naši klienti

Bonusová sekce

Vstupte do BONUSOVÉ SEKCE, kde najdete inspirativní videa, e-booky, záznamy z našich konferencí a mnoho dalšího. K odemknutí sekce stačí zadat váš e-mail.

Bonusová sekce

Blog top vision

Ať už hledáte inspiraci pro svůj vlastní rozvoj nebo se zajímáte o možnosti
firemního vzdělávání, sledujte náš blog plný novinek a zajímavostí.

Podcast Lead and Learn #25 - Daniel Gamrot

Podcast Lead and Learn #25 - Daniel Gamrot

V dnešním podcastu Lead and Learn vítám Daniela Gamrota, který se už více než dvanáct let věnuje osobní produktivitě a time managementu. Na školeních s lidmi prochází a prakticky zkouší postupy pro lepší rozhodování, soustředění, práci s energií nebo třeba efektivní online komunikaci. Učí nás, abychom stíhali důležité věci a úkoly včas a v potřebné kvalitě. Za rok v covidu ušel dlouhou cestu z offline do online. On ani jeho školení nejsou zdaleka stejná jako před rokem. Navíc se umí o své zkušenosti podělit a pomoci tak řadě lidí nedělat další chyby. Jestli Vám dělá problém zorganizovat se, určit si priority a dodržet je anebo plánovat, dnes určitě poslouchejte. Pokaždé, když se kolem nás prožene něco velkého a my jsme v nejistotě, potřebujeme zapnout, zapojit vnitřní sílu a přenést se přes takové období.

Význam logistiky neustále narůstá

Význam logistiky neustále narůstá

Pojem LOGISTIKA pochází z řeckého slova LOGISTIKON, které nese význam „důmysl“ nebo „rozum“. Původně se pojem skloňoval ve vojenství v souvislosti se zajišťováním zásobování vojska potravinami, zbraněmi a municí. Šlo tedy o logistiku přepravy z místa výroby do místa konečného využití výrobků. Logistických technologií, které se v dnešní době prakticky používají, je několik. Pojďme se na ně podívat.

Management orientovaný na lidi, nebo na výsledky?

Management orientovaný na lidi, nebo na výsledky?

Na co myslíte cestou do práce? Myslíte na VÝSLEDKY, kterých dnes chcete dosáhnout? Myslíte na LIDI, se kterými se dnes máte setkat? Představujete si, jak pracujete ve své kanceláři, aniž by vás někdo vyrušoval? Nebo si představujete, jak pronášíte motivační řeč, kterou strhnete celý tým? 

Podcast Lead and Learn #24 - Klára Černá

Podcast Lead and Learn #24 - Klára Černá

Dnešním hostem podcastu Lead and Learn je specialistka na vzdělávání a rozvoj Klára Černá, manažerka řízení retailové distribuce ČSOB. Její agendou je firemní kultura, inovativni projekty a digitalizace. Protože ji zajímá rozvoj lidí a fungování týmů, prošla si kurzy jako sociomapování týmů, Hay leadership tool, Belbin teams roles, koučovacím a mediačním výcvikem. Dnes je aktivní v projektech v oblasti digitalizace a inovací pobočkové sítě v ČSOB. S Digiskills nedávno rozběhli Digitální akademii pro pracovníky retailové distribuce v ČSOB. O inovacích a motivaci i o nutnosti získávat nové digitální dovednosti si mimo jiné dnes budeme povídat.

Proč se rozvíjet s top vision?

1,21 průměrná známka
kvality kurzů

6 117 spokojených účastníků
každý rok

1 432 tréninkových dnů
a kurzů ročně

19 úspěšných let
na trhu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru