Top vision

czen

Seznamte se s naším týmem

Jsme tu pro vás a každý den se staráme o vaši spokojenost. Jsme připraveni vám pomoci, poradit, vyřídit objednávku navrhnout vhodné řešení na míru. Nejsme malý tým, protože jsme schopni nabídnout služby v celé České republice. Zároveň ale nejsme ani moc velcí, abychom ztratili na flexibilitě nebo osobním přístupu. Jsme prostě tak akorát. Seznamte se s námi.

Marie Petrovová
Marie považuje celoživotní vzdělávání za základní předpoklad osobního i profesního růstu. V podpoře rozvoje vidí náš největší přínos pro zákazníky a vyžaduje pro ně ty nejlepší služby. Řídí společnost s důrazem na to, aby klientům přinášela kvalitu, vize a inspiraci.

Marie Petrovová

Managing Director

Kateřina Braithwaite
Schopnost inspirovat druhé má Kateřina v genech. Její ambicí je společně s celým obchodním týmem motivovat k osobnímu rozvoji každého klienta, ať už se jedná o rodinnou firmu nebo velkou korporaci. Přístup Kateřiny je osobní, přátelský a vysoce profesionální. Vždy udělá maximum pro splnění i těch nejkomplexnějších a nejnáročnějších přání každého klienta.

Kateřina Braithwaite

Chief Sales Officer / CSO

Olga Holá
Olga zná nejlépe naše produkty a dokáže každému klientovi doporučit to nejvhodnější řešení. Olga je se svým týmem zárukou toho, že klienti dostanou nabídky vytvořené na míru a co nejlépe odpovídající jejich potřebám.

Olga Holá

Head of Product and Quality

+420 210 084 259
Jana Kadlecová
Jana má spolu s celým eventovým týmem tajný recept na to, jak z každé konference udělat nezapomenutelný den plný originálních řešení a inspirativních osobností. Rozhodně jí nechybí odvaha dělat věci jinak.

Jana Kadlecová

Head of Forums & Conferences

Martina Trmalová
Martina a její kolegové ze zákaznického centra jsou dalšími důležitými členy top vision. Jejich náplní práce je péče o naše klienty. Martina vám podá pomocnou ruku, pokud se potřebujete zorientovat v našich službách a zajistí, aby byly všechny vaše požadavky co nejrychleji splněny.

Martina Trmalová

Customer Centre Manager

Lenka Hořáková
Lenka šíří dobré jméno top vision do světa. Záleží jí na tom, abyste se včas dozvěděli o všech našich novinkách, proto vytváří marketingové kampaně a připravuje speciální akce pro klienty.

Lenka Hořáková

Marketing Manager

Kateřina Michálková
Kateřina hledá nové posily do našeho týmu a také se stará se o to, aby nás práce bavila a motivovala.

Kateřina Michálková

Chief Human Resources Officer

Kateřina Špitálníková
Kateřina a celý její tým se nezalekne žádné výzvy. S radostí se pouští do organizace tréninků na míru od Aše až po Košice. Můžete se spolehnout, že ještě než vstoupíte do školicí místnosti, bude vše na svém místě.

Kateřina Špitálníková

Training Manager

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru