Top vision

czen

Mgr. Petr Kaňka

odborník v oblasti řízení pracovního lékařství, ochrany zdraví, bezpečnosti práce a environmentální legislativy

„Vystudoval jsem obor environmentální geologie a geochemie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze. První odborné zkušenosti jsem získal v elektrotechnickém průmyslu na pozici CSR a environmentálního manažera pro region EMEA ve skupině Foxconn. Více než osm let jsem pracoval ve skupině RWE v České republice (nyní innogy) v roli korporátního manažera pro oblast BOZP a životní prostředí. Poslední dva roky vedu v roli jednatele vlastní poradenskou společnost. Přednáším na českých i zahraničních konferencích, zaměřuji se na problematiku rozvoje kultury BOZP, efektivních metod řízení a změn chování zaměstnanců i na rozvoj koučovacích metod u manažerů. Aktivně mentoruji a podporuji studenty vysokých škol. Přednáším v češtině a angličtině. Jsem aktivní také v neziskovém sektoru, konkrétně v programech na podporu zdraví, prevenci, zvládání krizových situací a poradenství.“

Hodnocení lektora

1,02 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Nejvíce mě potěšil lektor.

Ludmila Vehovská, SILMOS-Q s.r.o.
BOZP a prevence rizik

Potěšily mě bohaté znalosti pana lektora.

Zuzana Kropáčková, JOKEY Praha CZ, s.r.o.
BOZP a prevence rizik

Kurzy lektora

BOZP a prevence rizik
Jak na bezpečnost a ochranu zdraví při práci

Zdravá firma
Nástroje pro měření a zvyšování zdraví zaměstnanců

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Články lektora

Zdravá firma Petra Kaňky, část 3.
Zdravá firma Petra Kaňky, část 3.

Vybudovat zdravou firmu je snem všech manažerů. Jak na pracovníky působí stres a kam až může firmu dostat, o tom píše Petr Kaňka v další části svého seriálu na téma Zdravá firma. 

Safety leadership
Safety leadership

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci je jednou z podmínek úspěšného podnikání. I v oblasti BOZP by měla firma umět ideálně popsat svou vizi, cíle, strategie, poslání a politiku. Jak vyzrát na safety leadership radí Petr Kaňka. 

Zdravá firma Petra Kaňky, část 2.
Zdravá firma Petra Kaňky, část 2.

V prvním díle seriálu o zdravé firmě jsme si ukázali, k jakým zásadním chybám ve snaze o její vybudování. Pojďme se podívat, jak se těmto chybám dá zabránit! 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru