Mgr. Miloš Pícha, MBA

konzultant v oblasti projektového řízení a poradce managementu

Po studiích na MFF UK Praha pracoval v centrále České spořitelny, ve které se zajímal o řízení firemních financí. Od roku 1995 působil jako finanční ředitel ve vedení společnosti Samsung-Calex ČR, kde se v roce 1997 stal výkonným ředitelem (Nový Calex ČR). V červnu 1999 získal titul MBA udělený Sheffield Hallam University na Masarykově Ústavu Vyšších Studií při ČVUT. Jeho diplomová práce byla vyhodnocena jako nejlepší diplomová práce roku 1999 a získala zvláštní ocenění od The Chartered Institute of Marketing. Od roku 2000 pracoval jako Country Manager ve společnosti Saint-Gobain Isover ČR. V rámci koncernu byl pověřen i vedením společnosti Saint-Gobain trubní systémy, s.r.o. V letech 2005 až 2009 zastával funkci Operations Manager Czech, Slovakia and Poland pro společnost NCH Czechoslovakia. Od roku 1999 je členem akademického sboru Masarykova Ústavu Vyšších studií. Mimo své každodenní managerské praxe se podílí na přípravě a realizaci seminářů, kursů a tréninků v oblasti vzdělávání manažerů. Kromě problematiky řízení týmu při práci na tvorbě marketingových strategií a jejich dopadů do obchodní politiky firmy, se zabývá vedením firmy ke stanoveným výsledkům se zaměřením na stanovení strategických cílů, controllingu, projektovému řízení, leadershipu a motivaci pracovníků.

Hodnocení lektora

1,22 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Osoba lektora (zpravidla bývá velmi důležitá) - v tomto kurzu skutečně skvělá!

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Praktické řízení projektů

Líbil se mi osobní přístup lektora, jeho pohotové reakce a erudovanost.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Praktické řízení projektů

Kurzy lektora

Základy projektového řízení
Principy a pravidla pro úspěšný projekt

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

nahoru